[*] Światełko i modlitwa dla CIEBIE BARTUSIU...(♥)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
♥:--:♥:--:♥:--:♥:--:♥:-
15.X....Dzień Dziecka Utraconego...
♥:--:♥:--:♥:--:♥:--:♥:-
Światełko wiecznej pamięci i miłości dla Wszystkich CÓREK I SYNÓW
UTRACONYCH
Światełko pamięci prosto do nieba
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Modlitwa niech płynie do nieba a światełko świeci zawsze na ziemi
Zgłoś SPAM
mama Kai
...(*)...miliony światełek pamięci dla Ciebie Aniele...(*)...
Zgłoś SPAM
Hanna T.
♡♥♡♥♡♥♡ Dla Ciebie, moje światełko i modlitwa
♡♥♡♥♡♥♡
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Ileż łez wypłakać można, ileż westchnień z serca wyrwać? łez jest może
nieskończone... westchnień niebo niespełnione...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W sercu pozostawiliście ślady na wieki,choć minął czas odległy i
daleki.Tylko łza po policzku spływa,ta smutna,nieszczęśliwa...(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Światełko najjaśniejsze w Dniu Dziecka Utraconego (*) Dla Ciebie Bartusiu
kochany...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
KU PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Już jesień. już liście spadają z jaworów.Nastaje czas chłodnych i
długich wieczorów.. Co było nie wróci, co będzie przeminie.. - Miron
Białoszewski- ღ Światełko Tobie zapalam bo tylko to mogę zrobić.ღ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕◕═════♣♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Jest ciemno...
Szukam światła...
Zaślepiona tęsknotą
idę wciąż dalej i dalej
Błądzę, potykam się,
upadam
Łzy na moich rzęsach
przysłaniają mi świat...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.