KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
656317
Zapalone ponad rok temu
mama Łukaszka
Poranne światełko dla Ciebie Bartusiu.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknimy za Wami dzień i noc...tysiące uczuć,milion łez,i znów nieprzespana noc,stracony dzień,bo nigdzie nie ma Was [*][*]
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tak blisko,a Ciebie nie ma. Odszedł wraz z Tobą cały świat. Nic już nie będzie tak samo. Smutek, tęsknota i gorzkie łzy. Tylko wspomnienie pozostało. I chwile,w których byłeś Ty.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
❤) (♥)(❤) W mej pamięci i modlitwie Jesteś Aniołku każdego dnia (*)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Czasem cicho ktoś odchodzi, Świat ciemny nam się zdaje... Czasem cicho ktoś odchodzi, Lecz,tak naprawdę...tu zostaje. W naszych myślach, W naszych sercach,
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie - spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się...." ❤¸¸.•❤ Zostawiam modlitwę i zapalam światełko Pamięci.. ❤¸¸.•❤
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Czas leczy rany – mówili... Dzisiaj już w to nie wierzę! Czas mija szybko – a nie było chwili: Bez bólu łez i cierpienia Są rany nie do zagojenia.,,Bartusiu
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Światełko wiecznej pamięci na dobranoc Bartku (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*♥*.KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY.*♥*....Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Bartusiu.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
Światełko wiecznej pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci na poniedziałek dla Ciebie Bartusiu niech wiecznie Ci się pali.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zapalam Ci świeczkę, niech pamięć trwa, niech przypomina, że byłeś , jesteś i będziesz wśród nas...*•.¸♥ `*•. Spoczywaj w Pokoju...*•.¸♥ `*•.
Zgłoś SPAM
Wojtek Markos mąż Krystyny , bliski Eweliny Skwary
Bartusiu. Wszystko wokół się zmienia-pamięć pozostaje nie wzruszona.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z "nieobecności" której doświadczamy nie potrafimy się otrząsnąć, czas nie leczy tych ran...Jesteście z nami zawsze, cokolwiek robimy Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Piękne jest to, co w nas zostało.” _ Zenon Pawlak  _•♥ •✿•♥• Sercem otulonym jesienną nostalgią zapalam moje Światełko dla Ciebie Bartku...•♥ •✿•♥• 
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1506   1507   1508   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011