Życie ziemskie się kończy, miłość nie...Jesteście w naszych sercach,
ponieważ tam jest Wasze miejsce, żyjecie w nas dalej...Bartusiu
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Światełko pamięci
i modlitwa na dzisiaj((*))
dla Ciebie Aniołku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasza smutna pamięć na ten smutny wtorek Bartusiu...
Zgłoś SPAM
M.J.Lewandowscy
Dla Ciebie Bartusiu {*}
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko Różańcowa módl się za Bartusiem i jego babcią
Zgłoś SPAM
Wojtek Markos mąż Krystyny , bliski Eweliny Skwary
Aniołowi wśród Aniołów.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
Hanna T.
♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŚMIERĆ PRZYCHODZI, NIE PYTAJĄC ?,CZY MOŻE .ZABIERA TYCH, KTÓRYCH KOCHAMY !
A POTEM PUSTKA...I SERCE KRZYCZY !!! DLACZEGO BOŻE ? BĄDŹ SZCZĘŚLIWY U BOKU
PANA !.. MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (°)(❤️)(°)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Bartusiu w kolejny dzień tęsknoty..i dla Pani Babciu Basiu
kochana...odwiedzę Panią niedługo..światełko zapalę i zapłaczę...to już
nie jest ten Włocławek...tamten umarł
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Lubię jesień… Jesień jakby usprawiedliwia depresję,jesienią można sobie
popłakać, jesień to pora ludzi samotnych..-Paweł Pollak -Światełko Tobie
zapalam, bo tylko to mogę zrobić..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[[❤️]]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Waszej pamięci Kochani...Twojej Bartuniu Kochany i Twojej Mamuniu Kochana...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu spacer po Cmentarzu we Włocławku to już nie to samo co kiedyś z
Tobą,zawsze tak pięknie i ciekawie opowiadałaś o osobach tam pochowanych,ale
wtedy nigdy nie myslałam o tym,że Ty też tam będzie
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu juz jestem w domu,będę u Ciebie Synku,a Włocławek już nie cieszy
mnie tak jak dawniej,jak byłeś Ty i Babunia,wtedy było inaczej,wtedy lubiłam
tam jeździć,bo były piękne wspomnienia..KCB Sówko
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.