KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
656308
Zapalone ponad rok temu
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie ziemskie się kończy, miłość nie...Jesteście w naszych sercach, ponieważ tam jest Wasze miejsce, żyjecie w nas dalej...Bartusiu
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
◕◕═════♣♣═════◕◕        ŚWIATEŁKO PAMIĘCI         ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Światełko pamięci i modlitwa na dzisiaj((*)) dla Ciebie Aniołku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasza smutna pamięć na ten smutny wtorek Bartusiu...
Zgłoś SPAM
M.J.Lewandowscy
Dla Ciebie Bartusiu {*}
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko Różańcowa módl się za Bartusiem i jego babcią
Zgłoś SPAM
Wojtek Markos mąż Krystyny , bliski Eweliny Skwary
Aniołowi wśród Aniołów.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
Hanna T.
♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŚMIERĆ PRZYCHODZI, NIE PYTAJĄC ?,CZY MOŻE .ZABIERA TYCH, KTÓRYCH KOCHAMY ! A POTEM PUSTKA...I SERCE KRZYCZY !!! DLACZEGO BOŻE ? BĄDŹ SZCZĘŚLIWY U BOKU PANA !.. MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (°)(❤️)(°)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Bartusiu w kolejny dzień tęsknoty..i dla Pani Babciu Basiu kochana...odwiedzę Panią niedługo..światełko zapalę i zapłaczę...to już nie jest ten Włocławek...tamten umarł
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Lubię jesień… Jesień jakby usprawiedliwia depresję,jesienią można sobie popłakać, jesień to pora ludzi samotnych..-Paweł Pollak -Światełko Tobie zapalam, bo tylko to mogę zrobić..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[[❤️]]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Waszej pamięci Kochani...Twojej Bartuniu Kochany i Twojej Mamuniu Kochana...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu spacer po Cmentarzu we Włocławku to już nie to samo co kiedyś z Tobą,zawsze tak pięknie i ciekawie opowiadałaś o osobach tam pochowanych,ale wtedy nigdy nie myslałam o tym,że Ty też tam będzie
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu juz jestem w domu,będę u Ciebie Synku,a Włocławek już nie cieszy mnie tak jak dawniej,jak byłeś Ty i Babunia,wtedy było inaczej,wtedy lubiłam tam jeździć,bo były piękne wspomnienia..KCB Sówko
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1505   1506   1507   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011