KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
656274
Zapalone ponad rok temu
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiemy, że czekacie na nas w błękicie nieba i może nam dane będzie Was wziąć w ramiona, Boże wybacz nam grzechy, daj pokuty ile trzeba, byśmy mogli razem być....
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŚWIATEŁKO NA DOBRANOC BARTUSIU ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
║║ ║║║ ║║║║║ ║(¯`*´¯) (¯`۰̮̑●̮̑۰´¯)v´¯) ║(¯`v´¯)۰̮̑●̮̑۰´¯)NIECHAJ PŁONIE... (¯`۰̮̑●̮̑۰´¯)¸_)WIEKUIŚCIE... ║(_¸*¸_)ŚWIATEŁKO MOJEJ ║║║║║PAMIĘCI ║ ║║         
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
Otulamy Ciebie pamięcią serca ♥BARTUSIU ♥ „Te łzy więzione pod powieką najbardziej nas pieką.”
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI dla Ciebie Bartusiu kochany .♥.
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
To nie był czas,to nie była pora...[*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
........((... .......(❤).. ......_|'|_.. ....[░░░░] ....[░░░░] ....[░░░░] ....[░░░░] இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڰۣ ŚWIATEŁKO PAMIECI I MODLITWA NA DZISIAJ((*)) DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
•♥•´¯)                 `•.,(¯`•♥•´¯) ŚWIATEŁKO          `•.,(¯`•♥•´¯)  PAMIĘCI         ♥(¯`.´¯)♥               (¯°۰۪۪۫۫●۪۫۰°¯)            ♥(_.´`._)♥  
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Najboleśniej przemija to co chcielibyśmy żeby trwało...❀[❤]❀ Modlitwa i światełko Pamięci.❀[❤]❀
Zgłoś SPAM
Mama Jasia Rutkowskiego
(✞)(♥)(✞)
Zgłoś SPAM
Wojtek Markos mąż Krystyny , bliski Eweliny Skwary
Światełko pamięci dla ciebie Bartusiu. Tak bardzo nam Was brakuje nasi Kochani. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
<<>> Światełko i pamięć <<>>
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Światełko mojej pamięci na ten piątek zapłakany deszczem.....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ Lampeczka jaśniutka, zapalona pamięcią moją..odpoczywaj w wiecznym pokoju Bartku.♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Piątkowe światełko Bartusiu...piątkowe światełko Pani Basiu...smutne...coraz smutniejsze
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
░╬░ TĘSKNOTA ZA WAMI JUŻ NA ZAWSZE ZOSTANIE, BO JAK NIE TĘSKNIĆ ZA SZCZĘŚCIEM...?░╬░... WIECZNY ODPOCZYNEK DLA CIEBIE I ŚWIATEŁKO PORANNE...░╬░
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1500   1501   1502   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011