KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
656267
Zapalone ponad rok temu
M.J.Lewandowscy
Tak blisko a tak daleko.... Dla Ciebie Bartusiu...[*]
Zgłoś SPAM
URSZULA
ԑ̮̑♦̮̑ɜ  NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ԑ̮̑♦̮̑ɜ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[[❤]] Zostawiam światełko pamięci i cichy szept modlitwy...[[❤]]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tylko zostały wspomnienia okresu minionego i tego co się nie wraca bo już zapadła zasłona a między nami ta i tamta strona. Tylko mamy obie modlitwy pomost, który łączy dwa świat (*)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
═◕ ❤️ ❤️ ◕═ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI. ═◕ ❤️ ❤️ ◕═
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
((❤️))
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥ Światełko i modlitwa dla Ciebie Bartusiu
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobota Bartusiu,okrutna sobota,która zabrała Wszystko....moje smutne światełko dla Ciebie i Twojej Babci Basi..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Królowo Różańca Swiętego módl się za Bartusiem i jego Babcia
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu...Bartusiu...Sówko Kochana...Wioslarzu Wspaniały...Optymisto Najdroższy...Szczęście, Dumo, Radość Nasza...gdzie jesteś...czas wracać...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Ludzie są razem nie tylko wtedy,gdy się znajdują obok siebie.Z nami żyje także ten, który odszedł,którego pożegnaliśmy.❤️◕═── Światełko otulone cichym szeptem mego serca do Ciebie posyłam...❤️◕═──
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
wszystko co kochaliśmy w tym grobie się mieści Bóg zabrał nam Ciebie nie zabrał boleści.,
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
To nic, że dzieli nas czas nieznany. Nasze serca z daleka słyszą siebie. Rozłąki tragiczna godzina zabrała Cię po to, aby Cię wspominać. Poczekaj chwilę jeszcze będziemy znów wszyscy razem.BARTKU.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego istnienia
Zgłoś SPAM
mama Romana Ch
(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1499   1500   1501   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011