Tak blisko a tak daleko.... Dla Ciebie Bartusiu...[*]
Zgłoś SPAM
URSZULA
ԑ̮̑♦̮̑ɜ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ԑ̮̑♦̮̑ɜ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[[❤]] Zostawiam światełko pamięci i cichy szept modlitwy...[[❤]]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tylko zostały wspomnienia okresu minionego i tego co się nie wraca bo już
zapadła zasłona a między nami ta i tamta strona. Tylko mamy obie modlitwy
pomost, który łączy dwa świat (*)
Ludzie są razem nie tylko wtedy,gdy się znajdują obok siebie.Z nami żyje
także ten, który odszedł,którego
pożegnaliśmy.❤️◕═── Światełko otulone cichym szeptem mego
serca do Ciebie posyłam...❤️◕═──
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
wszystko co kochaliśmy
w tym grobie się mieści
Bóg zabrał nam Ciebie
nie zabrał boleści.,
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
To nic, że dzieli nas czas nieznany. Nasze serca z daleka słyszą siebie.
Rozłąki tragiczna godzina zabrała Cię po to, aby Cię wspominać. Poczekaj
chwilę jeszcze będziemy znów wszyscy razem.BARTKU.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.