Bartusiu kochany Jaśniutkie światełko pamięci do samego Nieba dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♡ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI, NIECH ZAWSZE PŁONIE ♡
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
[*]
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
\"... bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych ....
...już nie jesteśmy tacy sami...\"
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤¸¸.•❤¸¸.•❤....Nasi umarli nie są nieobecni, oni są tylko
niewidzialni i patrzą oczyma pełnymi miłości w nasze oczy pełne
rozpaczy...Światełko mej pamięci dla Ciebie ......❤¸¸.•❤¸¸.•❤
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Wojtek Markos mąż Krystyny , bliski Eweliny Skwary
Bartusiu.Niech Aniołowie kołyszą Cię do snu. Niech pamięć będzie zawsze
żywa.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czas bywa bez litości. Czas daje i zabiera lecz nie zabierze miłości. Coś Ci
uleci z pamięci, na coś Ci sił już nie staje, Na coś po prostu brak chęci
lecz miłość w sercu zostaje.
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Moją pamięć zostawiam na to jesienne popołudnie....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Poniedziałek,nowy tydzień...nie dla Ciebie Chłopaku kochany i nie dla
nas..już nigdy nic..tylko ból,tęsknota i łzy.Moje smutne światełko dla
Ciebie i Twojej Babci Basi..
Zgłoś SPAM
M.J.Lewandowscy
CI CO ODCHODZĄ WCIĄŻ Z NAMI SĄ, CZUJESZ ICH POMOC, GDY JEST ŻLE.
WIĘC GDY Z CIEMNOŚCIĄ ROZMAWIASZ, TO...ONI CIĘ WIDZĄ,ONI SĄ.DLA
CIEBIE KOCHANY BARTKU {*}
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.