Dla Ciebie, Bartku, moja pamięć i promyk do Nieba....(((***)))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Bartusiu...dla Ciebie światełko i pamięć i łzy...i dla Pani Babciu Basiu
kochana..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zapalam jaśniutkie światełko,błyszczące tęsknotą twoich bliskich za Tobą
niech ogrzewa Twoją Dusze....Bądź TAM szczęśliwy Bartulku...♡ ❤️ ♡
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Być nie znaczy żyć...Być to pozostawić coś w sercach...pamieci,
wspomnieniach...Mamuniu pamięć o Tobie mam sercu i wspominam każdego
dnia...Twojej pamięci Przyjaciółko Kochana...Twojej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu,gdzie jesteś?Gdzie wiosłujesz Wioślarzu Wspaniały?Kiedy byłeś Twe
mądre oczy wszystko widziały,usta kochane dobrych rad udzielały..a teraz
cisza,pusta,noc..Pamięć dla Synka-który odszedł..KCB
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... życie to droga. to pielgrzymowanie do Boga... Twoja droga już dobiegła
końca...śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nigdy się nie pogodzimy z faktem, że Was już nie ma… Wraz z Wami odeszły
plany, marzenia, radość i życie… A pozostały łzy, ból, smutek, żal,
cierpienie… I brak sił na cokolwiek… (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
M.J.Lewandowscy
DLA CIEBIE BARTKU ...{*}
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
..Najlepszym pamiętnikiem
jest serce...
...Ono pamięta o tych, którzy
są godni pamięci...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chociaż ciałem nieobecni w naszych sercach zostaliście, w każdej sekundzie
życia naszego tchnienia Jesteście jak dawniej w nim ciągle obecni Kochani....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.