Żal,smutek,łzy i wspomnienia ,których nam nikt nie odbierze i
tęsknota,codzienna.Bartku kochany, pamiętam o Tobie każdego dnia...
Przedszkole też pamięta...
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż
żywa....śpijcie spokojnie Kochani
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Każdy dzień to dzień smutku,dzień wspomnień
dzień żalu,dzień tęsknoty,dzień bólu
wspomnienia powrócą one zostaną w
mej pamięci na zawsze...
na wieki...do końca..
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasza smutna pamięć i światełko na dobranoc (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W pamięci zostają żywe obrazy,a w sercu nadziei płomień.Chwile - które tak
bardzo zatrzymać byś chciał jak fale odpłynęły gdzieś w
dal......Światełko Pamięci dla Ciebie Bartusiu kochany..♥..
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci na czwartek kochany Bartusiu
Zgłoś SPAM
Rodzice Sp.Darka Kowalczyk
(*)♥
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Serca nie można oszukać, tęskni konając pomału.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ
A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWOJE SERCE.
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
......♥
.......)
......)♥(
....(___)...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
✿*•°•.ڿ♥ڿ♥ڿ♥ڿ•°*•✿
Człowiek umiera tyle razy, ile razy traci swoich bliskich (A. Syrus)
Zapalam jaśniutkie światełko mej pamięci dla Ciebie Bartuś, niech zawsze
płonie ((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.