╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Agnieszka Stachowska
Pamiętam ...
Zgłoś SPAM
mama Kai
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Weekendowe, zasypane kolorowymi, jesiennymi liśćmi światełko mojej pamięci
zostawiam.....
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤ WIERZĘ,ŻE JESTEŚ,GDZIEŚ TAM ISTNIEJESZ I,ŻE ROZUMIESZ
DLACZEGO.....NIECH BLASK ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWE
SERCE ❤
Zgłoś SPAM
mama B. Podyma
Wszystko mija - przechodzi - oddala się - zaciemnia
Na mgławej płynie łodzi ku morzu zapomnienia -
Traci się radość zdarzeń i ból się z wolna leczy -
Zostaje tylko jak stygmat z oparzeń, smutek...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♡ Jaśniutki promyk światełka mego posyłam prosto do Nieba dla
Ciebie.♡
Zgłoś SPAM
Rodzice Sp.Darka Kowalczyk
Pamiec i modlitwe zostawoamy.(*)
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
WSPOMNIJ MNIE CHOĆBY W CISZY POTAJEMNIE... NIE POZWÓL MI ODEJŚC NA ZAWSZE...
BARTUSIU WIOŚLARZU PAMIĘTAM...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..zamieszkać we Włocławku i tam chodzić do szkoły,ale zakochałeś się w
wioslarstwie i ten pomysł nie został zrealizowany,ale jeździć tam bardzo
lubiłeś..ach Bartusiu tak mi cięszko..znów Twoje Święto
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu znów będę w Twoim ukochanym Włocławku,ale jak pisała p.Monika to
już nie ten Włocławek co kiedyś,bez Ciebie i Babuni to nie to samo,a ja
wspominam jak lubiłes tam jeździć,nawet kiedyś chciałe
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu będę u Ciebie w niedzielę i poniedziałek,tylko tyle mogę zrobić
dla Ciebie,a chciałabym o wiele więcej...brakije mi Ciebie,Twoje przytulania
mnie,Twojego współczucia i zrozumienia..Kocham..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czym są nasze wspomnienia radością tęsknotą smutkiem. Pragnieniem żalem
błaganiem łzą która liczy czas miniony. Szczęściem ukrytym głęboko w
sercu i tym co w nas pozostało.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Byłeś przy mnie tak króciutko w najpiękniejszy życia czas. Lecz odszedłeś
tak cichutko ze swoją miłością wraz. Choć żal serce mi rozrywa bo
miłość moja do Ciebie była i wciąż jest prawdziwa.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Zgasło światło
nastała ciemność lecz nie nocy
słowa zastygły w ciszy
wypaliła się świeca
zegar zatrzymał swój bieg
czas dobiegł kresu przeznaczenia
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.