Przychodzę z bukietem białych róż w dłoni. Bo to mogę Ci dać i w
modlitwie głowę skłonić. Tęsknota otula mnie w ciszy łzy kapią spod
powiek. Bez Ciebie tak trudno żyć i serce wiecznie w żałobie
Zgłoś SPAM
Mama Gromadki
Światełko Pamięci dla Ciebie Bartoszu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SŁOWA NIGDY NIE ODDADZĄ W PEŁNI TEGO CO CZUJE SERCE..(♥)(♥)(♥)
SPOCZYWAJ W POKOJU ! ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
„Bóg widzi śmieć inaczej niż my.
My widzimy ją jako ciemny mur,
Bóg jako bramę”
Walter Flex
Zgłoś SPAM
mama Romana Ch
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI, NIECH ZAWSZE PŁONIE
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
siostra Śp. Łukasza Kańczukowskiego
Dobry BÓG już Cie przytulił..niech pomoże tym co zostali i
tęsknią..światełko dla Ciebie Bartku w te smutne jesienne dni [*]
Zgłoś SPAM
URSZULA
இڿڰۣ இ BARTOSZU Kto przyjdzie do Ciebie... łzę uroni Zaduma się i
znicz zapali ... Tęsknota w sercu znów się schroni Bo cierpią Ci co tu
zostali
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Bartusiu kochany..[♥]
Zgłoś SPAM
RODZICE I BRAT PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
„Kto wierzy, żyć będzie”....DZIECIAKI TAK ZA WAMI TĘSKNIMY.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Moja pamięć i modlitwa dla Ciebie Bartusiu na sobotę
Zgłoś SPAM
Hanna T.
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI, NIECH ZAWSZE PŁONIE
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Lena D.
Bartku...
Sobotnie światełko pamięci do samego nieba [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.