Wiązanki ,kwiaty, zniczy blask
na twarzach grymas bólu
to świadczy że żyjemy wciąż
choć z innej strony muru...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
"Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje, a serce swojej pociechy
darmo upatruje" Jan Kochanowski...Modlitwę i światełko naszej pamięci i
miłości ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"W złotych strzępach liści drzewa nocą stoją,
Księżyc srebrne smugi po ziemi rozwłóczy,
Nic mi nie pomoże na tęsknotę moją,
Już mnie żadne szczęście od niej nie oduczy."
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Najjaśniejsze światełko pamięci na niedzielę kochany Bartusiu wspaniały
chłopaku
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
*** ❤️❤️❤️***
SERDUSZKA MEJ PAMIĘCI, DLA CIEBIE KOCHANY ANIOŁKU...
NIECH TWOJA DUSZA, SPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM *****
*** ❤️❤️❤️***
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
◦๑ஐ۞█▓▒░ Łatwo jest powiedzieć „witaj“ komuś
nieznajomemu,lecz trudno jest powiedzieć „żegnaj „komuś bardzo kochanemu.
░▒▓█۞ஐ๑◦ Smutne jesienne światełko zostawiam dla Ciebie
Bartek...♥♥♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
✿⋞♡⋟✿ Ciepłem serc naszych chrońmy to światło i sprawmy by nigdy
nie zgasło...Modlitwę za Wasze dusze wznosimy do Boga...o szczęście wieczne
i spokój...✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
M.J.Lewandowscy
ŚWIATEŁKO ZAPALAMY NIECH ZAWSZE PŁONIE DLA CIEBIE BARTUSIU...{*}
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.