KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655244
Zapalone ponad rok temu
♥mama Marvinka♥
„Są chwile i ludzie, których się nie zapomina.”
Zgłoś SPAM
URSZULA
✿ Samotność, smutek i żal boli Wy przeszliście do innego świata, a my umieramy tutaj powoli, wspominamy z Wami przeżyte lata ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE BARTUSIU ✿
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy czas, puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
..Światełko ...Pamięci i modlitwa na dzisiaj((*)) dla Ciebie Aniołku.
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
<<*>> Światełko i modlitwa <<*>>
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(★) ** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ ** (★) ** ŻYJ ŻYCIEM WIECZNYM ** (★)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Kolejny tydzień się zaczął Bartusiu, kolejny tydzień smutku i tęsknoty.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*” ŚWIATEŁKO PAMIĘCI         ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jesień...lu­bię spa­cero­wać w no­cy po uli­cach miast.Ta­kie ciche,ta­kie chłodne,ta­kie samotne,zu­pełnie ta­kie sa­me jak ja.✿ Dla Ciebie jaśniutkie światełko pamięci zapalam niech zawsze płonie.✿
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Światełko mojej pamięci na śnieżny poniedziałek zostawiam.....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Poniedziałkowe światełko dla Ciebie Bartusiu na dziś i za wczorajszy Twój trzynasty...słońce świeci a u nas wieczna ciemność..do końca..i dla Pani moje smutne światełko i pamięć Pani Basiu
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu poniedziałkowe światełko pamięci dla Ciebie w ten mroźny poranek...Twojej pamięci Kochana...Twojej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu wczoraj znów był Twój szczęśliwy 13-ty,ale cóż z tego kiedy Ciebie nadal nie ma..a Twoje rzeczy w szafie nadal są i czekają na Ciebie..koszule wyprane i wyprasowane,koszulki ulożone..wracaj
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1461   1462   1463   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011