KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655234
Zapalone ponad rok temu
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Słoneczne światełko mojej pamięci zostawiam.....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wtorkowe,zasnute mgłą i łzami światełko dla Ciebie Bartusiu kochany...piętnasty Pani Basiu,pamiętam...za chwilę dwa lata..Waszej Pamięci Kochani...Waszej Smutnej Pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Gdzie jest pamięć ,jest miłość i nie umiera
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ŚWIATEŁKO DO NIEBA...•.¸`*•.¸♥ `*•.¸
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
I znowu dzień Bartusiu, i znowu smutek, ból i tęsknota.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie ..!:"(
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Są łzy,co koją uczucia zranione,co na policzkach,jak diamenty błyszczą,takie, co tulą serca przerażone i takie, które żadnej tęsknoty nie zniszczą.” Cichym szeptem mego serca zapalam Tobie światełko.
Zgłoś SPAM
Jadwiga - ciocia Mateuszka G.
ZAPALAM JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI NA TEN MROZNY WTOREK, NIECH ZAWSZE PŁONIE ((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Och Bartuniu tak tu cięszko,tak źle...tak pusto i tak niewyobrażalnie niesprawiedliwie,że to właśnie TY..przecież tyle miałes planów,marzeń..tylu innym byś jeszcze pomógł..miałeś wspierać Kasię..KCB..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu to juz 23 m-ce jak Ciebie nie ma z nami,wtedy byłas we Włocławku..a ja była w sanatorium w Świeradowie..rozmawiałyśmy telefonicznie i cały czas się pytałaś kiedy wracam..i wróciłaś 6.12.2014
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ KAŻDY DZIEŃ JEST PAMIĘCIĄ ,KAŻDY DZIEŃ, TĘSKNOTA I ŻALEM........❤ ❤ ❤ ❤ ❤(♥)(♥)(♥)(♥)(♥) ZOSTAWIAM DAR MODLITWY I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI... (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Nie zapominajmy o modlitwie za naszych zmarłych. Ich odejście nie przekreśliło naszej więzi z nimi. Oni nas tylko wyprzedzili w drodze do niebieskiej Ojczyzny. Oni żyją nowym życiem w domu Ojca
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W sercach naszych przebywacie, we wspomnieniach często bywacie, my znicze pamięci Wam palimy....patrzycie na nas z góry...pamiętamy, kochamy, tęsknimy
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p.Przemysława LISZKA
*♥*
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
"Najokrutniejszym bólem jest stracić kogoś na zawsze. Przywyknąć do Jego nieobecności, poddać się swej bezradności, nie móc uciec od bezsilności"
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Bóg dał i Bóg wziął,taka była wola Jego. I tylko serce zbolałe uparcie wciąż pyta....dlaczego? dlaczego? dlaczego?..Światełko Pamięci dla Ciebie Bartusiu kochany..[♥]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1460   1461   1462   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011