Wtorkowe,zasnute mgłą i łzami światełko dla Ciebie Bartusiu
kochany...piętnasty Pani Basiu,pamiętam...za chwilę dwa lata..Waszej Pamięci
Kochani...Waszej Smutnej Pamięci...
I znowu dzień Bartusiu, i znowu smutek, ból i tęsknota.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie
..!:"(
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Są łzy,co koją uczucia zranione,co na policzkach,jak diamenty
błyszczą,takie, co tulą serca przerażone i takie, które żadnej tęsknoty
nie zniszczą.” Cichym szeptem mego serca zapalam Tobie światełko.
Zgłoś SPAM
Jadwiga - ciocia Mateuszka G.
ZAPALAM JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI NA TEN MROZNY WTOREK, NIECH ZAWSZE
PŁONIE ((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Och Bartuniu tak tu cięszko,tak źle...tak pusto i tak niewyobrażalnie
niesprawiedliwie,że to właśnie TY..przecież tyle miałes
planów,marzeń..tylu innym byś jeszcze pomógł..miałeś wspierać
Kasię..KCB..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu to juz 23 m-ce jak Ciebie nie ma z nami,wtedy byłas we Włocławku..a
ja była w sanatorium w Świeradowie..rozmawiałyśmy telefonicznie i cały czas
się pytałaś kiedy wracam..i wróciłaś 6.12.2014
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ KAŻDY DZIEŃ JEST PAMIĘCIĄ ,KAŻDY DZIEŃ, TĘSKNOTA
I ŻALEM........❤ ❤ ❤ ❤ ❤(♥)(♥)(♥)(♥)(♥) ZOSTAWIAM DAR
MODLITWY I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI... (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Nie zapominajmy o modlitwie za naszych zmarłych.
Ich odejście nie przekreśliło naszej więzi z nimi.
Oni nas tylko wyprzedzili w drodze do niebieskiej Ojczyzny.
Oni żyją nowym życiem w domu Ojca
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W sercach naszych przebywacie, we wspomnieniach często bywacie, my znicze
pamięci Wam palimy....patrzycie na nas z góry...pamiętamy, kochamy, tęsknimy
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p.Przemysława LISZKA
*♥*
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
"Najokrutniejszym bólem
jest stracić kogoś na zawsze.
Przywyknąć do Jego nieobecności,
poddać się swej bezradności,
nie móc uciec od bezsilności"
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Bóg dał i Bóg wziął,taka była wola Jego. I tylko serce zbolałe uparcie
wciąż pyta....dlaczego? dlaczego? dlaczego?..Światełko Pamięci dla Ciebie
Bartusiu kochany..[♥]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.