KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655157
Zapalone ponad rok temu
mama Ś.P. Olgusi S.
★ «¤• ✫ •¤» MOŻNA ODEJŚĆ NA ZAWSZE, BY STALE BYĆ BLISKO. «¤• ✫ •¤» ★
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Przemka Frąka
,,Pozostały łzy żalu i smutek, gorycz i niemoc zrozumienia, że jesteśmy tu z krótką wizytą, poddani prawom istnienia."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
NIEUSTAJĄCE .ŚWIATEŁKO ....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.PAMIĘCI ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ NIECH ZAWSZE CI PŁONIE.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Po stracie Naszych Bliskich w bólu jesteśmy sami, kto rozumie nas? wszystko co nas otacza sens straciło, w łzach utopieni rozpaczy, chęci do życia tracimy...Ukochani
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Na czyj koszt żyją ludzie w cudzych wspomnieniach?Można zamknąć oczy na rzeczywistość, ale nie na wspomnienia.◆_ Stanisław Jerzy Lec_◆ Jaśniutkie światełko od serca zapalam....❤️
Zgłoś SPAM
URSZULA
`♥«_BARTUSIU_»♥PAMIĘTAM *.¸♥¸.*
Zgłoś SPAM
URSZULA
`♥«_PAMIĘTAM_»♥BARTUSIU *.¸♥¸.*
Zgłoś SPAM
URSZULA
`♥«_PAMIĘTAM_»♥PANIE KAZIMIERZU *.¸♥¸.*
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasza smutna pamięć na smutną sobotę... dla Ciebie Bartusiu i dla Twojej Babci...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Łzy płyną po moich policzkach ,ocieram je dłonią raz po raz....Dusza ma krzyczy z rozpaczy ,Serce do Ciebie woła..... Modlitwa i Światełko Pamięci Spoczywaj w pokoju [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jezu nasz Królu przyjmij Bartusia i jego babcię do swej radości
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu jasne promyczki dla Ciebie do samego Nieba w ten pochmurny dzień...brakuje mi Ciebie Kochana Przyjaciółko...tyle informacji zapomniałam..bo myslałam,że nie musze ich pamiętać..bo jesteś TY...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobota Bartusiu,okrutna sobota...jeszcze byłeś...przez chwilkę..teraz nie ma Ciebie i świata nie ma...tylko tęsknota została i bóli łzy...moje smutne światełko dla Ciebie i Babci Basi..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu tak trudno jest się pogodzić z tym,że Ciebie już nie ma i nie będzię..czas nie leczy ran..czas nic nie pomaga..a ból z kazdym dniem jest corasz większy..nie do zniesienia..KC Sówko Kochana..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1453   1454   1455   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011