★ «¤• ✫ •¤»
MOŻNA ODEJŚĆ NA ZAWSZE,
BY STALE BYĆ BLISKO.
«¤• ✫ •¤» ★
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Przemka Frąka
,,Pozostały łzy żalu i smutek,
gorycz i niemoc zrozumienia,
że jesteśmy tu z krótką wizytą,
poddani prawom istnienia."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
NIEUSTAJĄCE
.ŚWIATEŁKO
....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.PAMIĘCI
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ NIECH ZAWSZE CI PŁONIE.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Po stracie Naszych Bliskich w bólu jesteśmy sami, kto rozumie nas? wszystko co
nas otacza sens straciło, w łzach utopieni rozpaczy, chęci do życia
tracimy...Ukochani
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Na czyj koszt żyją ludzie w cudzych wspomnieniach?Można zamknąć oczy na
rzeczywistość, ale nie na wspomnienia.◆_ Stanisław Jerzy Lec_◆
Jaśniutkie światełko od serca zapalam....❤️
Zgłoś SPAM
URSZULA
`♥«_BARTUSIU_»♥PAMIĘTAM *.¸♥¸.*
Zgłoś SPAM
URSZULA
`♥«_PAMIĘTAM_»♥BARTUSIU *.¸♥¸.*
Zgłoś SPAM
URSZULA
`♥«_PAMIĘTAM_»♥PANIE KAZIMIERZU *.¸♥¸.*
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasza smutna pamięć na smutną sobotę... dla Ciebie Bartusiu i dla Twojej
Babci...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Łzy płyną po moich policzkach ,ocieram je dłonią raz po raz....Dusza ma
krzyczy z rozpaczy ,Serce do Ciebie woła..... Modlitwa i Światełko Pamięci
Spoczywaj w pokoju [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jezu nasz Królu przyjmij Bartusia i jego babcię do swej radości
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu jasne promyczki dla Ciebie do samego Nieba w ten pochmurny
dzień...brakuje mi Ciebie Kochana Przyjaciółko...tyle informacji
zapomniałam..bo myslałam,że nie musze ich pamiętać..bo jesteś TY...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobota Bartusiu,okrutna sobota...jeszcze byłeś...przez chwilkę..teraz nie ma
Ciebie i świata nie ma...tylko tęsknota została i bóli łzy...moje smutne
światełko dla Ciebie i Babci Basi..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu tak trudno jest się pogodzić z tym,że Ciebie już nie ma i nie
będzię..czas nie leczy ran..czas nic nie pomaga..a ból z kazdym dniem jest
corasz większy..nie do zniesienia..KC Sówko Kochana..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.