Niedziela bez niedzieli Kochani...słoneczna do bólu..światełko zapłakane
dla Was..zaraz będę przy Nowinie,odwiedzę Ciebie jak każdego dnia
Bartusiu..i zapłaczę
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
..Najlepszym pamiętnikiem jest serce. ....Ono zapamięta tych którzy, są
godni pamięci......
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[[▄)(#)(▄] Najjaśniejsze Światełko z modlitwą dla Ciebie....
[[▄)(#)(▄]
Zgłoś SPAM
Mama Sebastiana
Istnieje taka cisza, której świat nie potrafi zakłócić. Jest taki odwieczny
spokój, który można ocalić nosząc go w swym sercu... ..twego spokoju już
nic nie zakłóci.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Jaśniutkie Światełko Pamięci Bartku.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♡ԑ̮̑♦̮̑ɜ♡ Lampeczka jaśniutka,zapalona pamięcią moją dla
Ciebie..odpoczywaj Bartulku w wiecznym pokoju .♡ԑ̮̑♦̮̑ɜ♡
Kiedy przychodzi z nimi czas rozstana tak trudny on jest dla nas choć nie ma
ich z nami to wciąż opiekują się nami nie chcą nas opuścić chcą być
przy nas tam dokąd zmierzają już są bliskie nam osoby.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niedzielne lampeczki dla Ciebie Mamuniu Kochana...juz nie będzie wspólnej mszy
o 12:30 na Nowinie...i wspólnej wizyty u Bartusiu...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu i znów niedziela bez niedzieli..powinien byc wspólny obiad..powinna
byc radość i szczęście z Dzieci z Syna..a jest tęsknota i żal za tym co
było..co mogło być..Twojej pamięci Bartuniu Kochany
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.