MINĘŁO SZCZĘŚCIE , NIE PRZESZŁO CIERPIENIE...
A POZOSTAŁO TYLKO WSPOMNIENIE...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
<<**>> Światełko i modlitwa <<**>>
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pomiędzy ziemią a niebem..Błękitnych zasłon granice..Są znakiem, że
nasze istnienie..Dopiero TAM będzie życiem...(¯`·.\\|/.·´¯)Żyj w tym
piękniejszym Świecie...
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Andrzejkowe światełko naszej pamięci... Smutno Bartusiu... smutno bez
granic...
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Moją pamięć na andrzejkową środę zostawiam....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie światełko Bartusiu...Andrzejki...może poszlibyście gdzieś z
Martą...tyle planów,tyle marzeń...życie całe,Twoje Zycie
Stracone...światełko zapalam i pamiętam...i o Pani Babciu Basiu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdy gasną płomienie ludzkich serc, gdy po jasnym dniu ciemność nastaje, my
już wiemy że przeminął czas radości, a szczęścia serce nie zazna.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tęsknota ,ból,cierpienie ,pamięć , wspomnienie... Nie znają czasu
pozostają na zawsze... Światełko pamięci zapalam od serca... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu brakuje mi Ciebie bardzo..Twojego
wsparcia..zrozumienia..współczucia..trwania w tym smutku..wspólnego
wspominania Bartusia..wspólnych łeż..wszystkiego...Twojej pamięci
Przyjaciółko Kochana..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu bez Ciebie wszystko jest już inne..Świeta nie cieszą tak jak
dawniej..nie jeździmy już na zawody wioslarskie bo to zbyt boli..a każdy
rok.miesiąc,dzień jest tak bardzo boleny bo bez Ciebie KC
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni
twarzy, nic już nie będzie takie jak było...Modlitwa i światełko((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.