Grudniowe już światełko mojej pamięci zostawiam....niech nigdy nie
zgaśnie....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Grudzień już Bartusiu..szósty bez Ciebie..reszta nie istnieje.I dla Pani
światełko Pani Basiu kochana..odeszła Pani w grudniu..jak przetrwać
Kochani...jak?Waszej Pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu kolejny grudzień,kiedyś to był taki radosny miesiąc,a teraz kojarzy
mi się tylko z Twoim odejściem i smutnymi Świętami..Twojej pamięci
Przyjaciółko Kochana..znów pada,a tak nie lubiłaś deszczu
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu i znów kolejny grudzień,kiedyś taki radosny
miesiąc,Święta,Imieniny Babuni i Dziadka,Ur.Prababci i moje..a teraz
co,nic..Dla Ciebie[*]Pamiętam,tęsknię i dziękuję za dar,że byłeś moim
Dzieckie
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
✿ ZAPALAM NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE BARTULKU..✿ NIECH
BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ W NIEZNANEJ DLA NAS PRZESTRZENI.. ✿
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknimy tak bardzo...tęsknimy za Wami bo Was kochamy, świat się dla nas
skończył i my nie możemy tego zmienić...Badżcie przy nas...na
zawsze...Kochani...❤...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Dzisiaj Bartusiu szary i pochmurny dzień, taki jak każdy dzień bez Ciebie
Kochany.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci na ten pierwszy dzień grudnia Bartusiu
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ MY JESTEŚMY TUTAJ,ALE NASZE SERCA SĄ
PRZY WAS.........˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*” ˜Modlitwa i Tysiące
światełek i promieni słońca,niech świecą w Krainie życia bez końca
❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
„... Rozłąka jest naszym losem,
spotkanie naszą nadzieją...”
Zgłoś SPAM
URSZULA
Śmierć jest końcem życia,
ale nie końcem miłości...
❤ BARTUSIU Pamiętam ❤
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tęsknota otulona ciszą,łzy kapią spod powiek......Bez Ciebie tak trudno
żyć,i serce wiecznie w żałobie....Bartusiu .
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)(pamiętajmy com)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jedyne pocieszenie to myśl, że z każdym dniem jesteśmy bliżej Naszych
Ukochanych Aniołków, czekanie jest takie trudne...
Zgłoś SPAM
mama Przemka Frąka
Księga życia jest najważniejszą księgą,której nie można otworzyc ani
zamknąć wedle własnego wyboru...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.