|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654874
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Lena D
|
|
✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿ Bartku... ✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿ …Zapłakał Anioł nad naszym smutkiem, Bo w oczach zakwitły nam łzy, Jak kwiaty wdzięczności za radość, Za miłość, za wszystkie piękne dni… ✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿*✿
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Nie czas nam dany , tylko chwila ale nieskończona jest nasza miłość dla Was Dzieci.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
„Z wyżyn nieboskłonu, ze śpiewnych rejestrów galaktyk, ze splendoru boskiego światła patrzą na nas gwiazdy. Każdy człowiek jedną ma pisaną sobie. Ale jak ją rozpoznać? Jak znaleźć... w tym mrowiu złocistym na czarnym jak los tle? Niektóre mrugają do nas. Widocznie chcą rozweselić albo pocieszyć. A może dać znać, że wszystko jest w porządku.” Światełko z modlitwą zostawiam na znak mojej pamięci…
(*) Bartusiowi...
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Bartku
...Niektórzy ludzie czynią świat wyjątkowym tylko dlatego, że są...
(*) Światełka na jutro(*)
|
Zgłoś SPAM
 |
rodzice ś.p.Mateuszka Mazek
|
|
****
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
☆.*¯*. ☆ Myśląc płaczę
Płacząc - marzę
Marząc - cierpię
Cierpiąc - wołam
Wołam - wróć!☆.*¯*. ☆
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
"Po stracie kogoś bliskiego W bólu jesteśmy sami! Nikt nie zrozumie tego: Z rozpaczy umieramy! Wszystko co nas otacza, Sens tracić zaczyna. W łzach utopieni rozpaczy, Chęci do życia tracimy. Bo czym jest życie bez Ciebie?! Samotność: – nie chcę tak żyć! Odszedłeś – jesteś w niebie... Pragnę tam z Tobą być!\" ღ ````````) ღ ````````(( ღ ````````) ღ ```````/( ( ღ ``````( ( , ) ) ღ ``````( ( , )) ) ღ `````( (( , ) )) ღ ```````IiIiiIiI ღ ````[ ღ(_)(_)ღ] ღ ````[ ღ(_)(_)ღ] ღ ````[ ღ(_)(_)ღ] ღ ````[ ღ(_)(_)ღ] ....BARTKU OTWÓRZMY W PAMIĘCI TE PIĘKNE DNI... GDY ONI Z NAMI PRZEZ ŻYCIE SZLI.. Jasne Światełka na niedziele i jutrzejszy dzień Dzień Dziecka ...bez Was kochani Serce i dusza w kawałkach Życzę siły .. .przychodzi nam się zmierzyć z dniem matki ,dziecka bez naszych skarbów ... łzy płyną ...serce pęka Pozdrawiam ciepło ,dziękuje bardzo za pamięć o Mateuszku
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
★.¸.★
Choć nie ma Cię już ze mną
To mam nadzieję że choć Twoja dusza
Będzie czuwała nade mną....
★.¸.★
**`NIEGASNĄCE
****`ŚWIATEŁKO
*********`PAMIĘCI
********`Z MODLITWĄ
★.¸.★
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
````(
````((
```((,))
``[(¯✿¯)]
``[(¯✿¯)]
``[(¯✿¯)]
Boże, Miłosierny Panie,
daj duszom miejsce w niebie,
błogosławiony pokój
i jasność Twojego światła.
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Czy usłyszysz także to, co ja usłyszę ? Czy zobaczysz mary wokoło krążące ? Wycisz serce swoje i myśli cierpiące... Tam na lewo córka przy Matki swej grobie. Widzisz ? Płynie ponad katafalku progiem. Wyciąga tęsknie dłonie do główki dziecięcia. Jeszcze raz ostatni ! Dotknąć ! - Bez szans wzięcia. W głębi Starzec smutny snuje widmo swoje... Nie takim chciał zostać wzgardzony spokojem. Rząd lampek przyćmionych odsłania obrazy. Obok dusza Dziecka. Płacze. Nadal marzy. I nie widać straty ciała z tego świata. Jak to Boże robisz, że to wszystko złatasz ? O, widmo Dziewczyny ! Czy Anioł ? Czy Zmarła ? Nadal szuka szczęścia, choć życia - wyparła. A przede mną widmo Ojca, lecz młodszego. Coś chce mówić do mnie, lecz nie słyszę jego. Wyciągam swe dłonie do drżących, widmowych, aby ogrzać, przycisnąć, żarów dać kwantowych. Wkoło tłum ogromny. I martwi i żywi. Złączeni, skupieni - - i modlitwa z nimi. Ja wiem, że to chwila... Ile czasu mamy ? Tych, co nas odwiedzą razem powitamy... Autor: Paweł Świątkowski __ ✽ ___ ¯¯¯¯¯¯ ✽ ¯¯¯BARTUSIU KOCHANY__ ✽ ___
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|