KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654885
Dodane ponad rok temu
EWA BILICKA
Nic się nie zmieni , no cóż koniec już marzeń i słów minionych myśli i snów ..tylko łza spłynie gorąca w ciszy, tylko ona jedna płacząca usłyszy szept jak krzyk z głuszy wyrwany, skrywany w duszy
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)__JESTEŚ____*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´_W__MOIM__*ild* __*ild*`•.´__SERDUSZKU__*ild* ____*ild*_____________*ild _______*ild*________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*____ *ild*__`•.,,.•
___________*ild**ild*____(¯`•´¯) ____________*ild*_______`•.,,.• Dziękuję za wspólne trwanie...
Zgłoś SPAM
rodzice ś.p.Mateuszka Mazek
A ja Ci dzisiaj moje Dziecko, przyniosę kwiaty najpiękniejsze. A ja Ci dzisiaj moje Dziecko, utulę w myślach skromnym wierszem. A ja Ci dzisiaj moje Słońce, przyniosę serce w darze, serce zranione, obolałe, bez oczekiwań i bez marzeń.... Najjaśniejsze światełko pamięci w dniu Waszego Święta Aniołku.... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
Gdy ktoś. kto jest nam światełkiem… gaśnie nagle w biały dzień…nie możne w nas już być radości… Bądź szczęśliwy tam , gdzie Jesteś…BARTKU Dzień Dziecka 1 czerwca 2015r. Bliskich przytulam w ten smutny dla nas Dzień…
Grażyna
Zgłoś SPAM
URSZULA
✿ Ӝ ✿ Pod powiekami łez brakuje, Tęsknota dręczy, wszystko smuci, W sercu Twój obraz się maluje, Kto nas bez Ciebie żyć nauczy…? ✿ Ӝ ✿ ZAPALAM NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ ✿ Ӝ ✿
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
1 czerwiec 2015 Dzień Dziecka. Bartusiu Ja Was nigdy nie zapomnę. Choć słoneczko u Was świeci. Moje serce jest ogromne. Bo tak bardzo kocha Dzieci. Zapalam światełko miłości dla Ciebie i dla wszystkich Dzieci, które są z Tobą. Bądźcie Tam radośni.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
ღ ♥ ღ Jest taka miłość,która się nigdy nie kończy która z chwilą rozstania nie mija.... lecz nabiera na sile a ogrom jej zaskakuje samego Boga. To miłość rodziców do swego ukochanego dziecka... dziecka, które nie wiedzieć czemu odeszło przedwcześnie...ღ ♥ ღ
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala






__(
__))
__(())
_((()))
_((()))
[╣██╠]
[╣██╠] _ (¯`v´¯)
[╣██╠] _(¯`(♥)´¯)
[╣██╠] _ (_.^._)
  


SERCA PRZEPEŁNIONE MIŁOŚCIĄ
NIGDY DALEKO OD SIEBIE NIE ODEJDĄ ❤
..... /Ellen White/



Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
_____.۩ ______۩۩ _____۩__۩ ____۩____۩ ___۩__۩۩__۩ ____۩_۩۩_۩ ______۩۩_____ $$$$$$$$$$$$$$ $$$$(¯`v´¯)$$$$ _$$(¯`(♥)´¯)$$$ __$$(_.^._)$$$ ___$$$$$$$$ ** ANIOŁKU KOCHANY ** DZISIAJ TWOJE ŚWIĘTO... JAKIE SMUTNE ONO... BEZ WAS TRUDNO JEST ŻYĆ... I WAM NA PEWNO TEŻ... **ŚPIJ ANIOŁKU W POKOJU WIECZNYM**
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Łzy żalu,rozbijają się
barykadą dnia
I płyną potokami smutku
Gdzieś..[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

•*¯*•.♥
*•-•*♥
.•*♥ ŚWIATEŁKO
•*♥PAMIĘCI
(•**•**)
*•..•* ..*•.•*♥Smutny Dzień Dziecka
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   285   286   287   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.