|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655040
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
````(
````((
```((,))
``[(¯✿¯)] SŁOWA NIGDY NIE ODDADZĄ
``[(¯✿¯)] W PEŁNI TEGO CO CZUJE SERCE.
``[(¯✿¯)]
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
♥ ღ ♥ ღ ♥ Najsmutniejsze są wspomnienia One zadają okropny ból Najsmutniejsze jest własne serce Które woła cichutko i z utęsknieniem... WRÓĆ ! ♥ ღ ♥ ღ ♥ *♥* ✬ *♥* Spoczywaj w pokoju ♥ ღ ♥ ღ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
✿^*¯*♥ Czym jest tęsknota?-
-Jak nie wołaniem-
W aksamicie serca-
Myśli jakże ważne.
Czasami mocno boli-
Bólem samotności
I łza gorzka się uroni-... ✿^*¯*♥
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
♥*¯*¯*♥* ♥*¯*¯*♥ Dobrzy ludzie umierają inaczej wielka pustka po nich w sercu zostaje. Dni żałoby na granicy z rozpaczą, kiedy wola Twa spełnia się Panie. Dobrzy ludzie otrzymają nagrodę twarzą w twarz ujrzą naszego Pana. Chociaż wierzę,że jesteś już z Bogiem, nad Twym grobem wciąż tkwię zapłakana. Ale Jezus też przecież zapłakał, bo wzruszyła Go śmierć Przyjaciela. Bowiem kochał Łazarza ,jak brata i ta miłość mnie dzisiaj ośmiela. I nie wstydzę się płakać za Tobą, chociaż łzy nie są tu najważniejsze. Czerń dokoła przenika żałobą. Dobrzy ludzie odchodzą zbyt szybko, lecz zostają po nich ciepłe wspomnienia. Choć wyblakną lecz nigdy nie znikną. Na nich zrodzą się pokolenia. *♥*¯*¯*♥* SPOCZYWAJ W SPOKOJU *♥*¯*¯*♥*
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Nie ma już słów...
Zapadły w przepaść.
Nie ma już melodii...
Ugrzęzła w gardle.
Nie ma już słońca...
Wyblakło na niebie.
Nie ma już Ciebie!!!
Reszta Nie Ma Znaczenia...
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
░░╬░░ MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA ░░╬░░
|
Zgłoś SPAM
Małgorzata Grajewska
|
|
Życie bez ludzi, których się kocha jest samotnością.
(Ali Ibn Abi Talib)
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Kolejny dzień
Kolejna godzina
Kolejna minuta
Bez Ciebie...a z Tobą
Bartusiu.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
.......................) .................... ( ( ..................( ( , ) ) ................__..|/.__ ................[╣██╠] ...............[╣███╠] SOBOTNIO-NIEDZIELNE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU *** ** POKÓJ TWEJ ANIELSKIEJ DUSZY ** .......................) .................... ( ( ..................( ( , ) ) ................__..|/.__ ................[╣██╠] ...............[╣███╠]
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
♦═─۩─═♦
Życie jest jak książka:
Otwierasz -
Czytasz -
Kończysz...
I pozostaje:
Czas cierpień,
wspomnień,
tęsknoty....
♦═─۩─═♦
..▄█▄ ŚWIATEŁKO
....█ PAMIĘCI
.•°❀°•.BARTUSIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|