|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655058
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Zapalam znicz i patrzę- Jak rozpala się płomień A razem z tym płomykiem Przychodzą setki wspomnień Maleńki płomyk w zniczu tli się Zanim człowiek na wieczność zaśnie Tak jak iskra w sercu Tli się coraz słabiej gaśnie Każdy znicz na grobie To jedna dusza która tęskni Wspomnienia które nosi w sobie Słowa które w gardle więzną… Bliscy odchodzą w pamięci kolejny raz Na wieczny sen Na wieczny czas ..................... ..(,) ..........).........._'!/'_ .........(,).........(""""") ......._'!/'_.•°*”˜҈.•°*”˜҈ .......(""""") .•°*”˜҈.•°*”˜҈. ☸ڿڰۣ—BARTUSIU KOCHANY - ☸ڿڰۣ— TWOJA MAMUNIA MA RACJĘ,WAKACJE FAJNA RZECZ DLA KAŻDEGO MŁODZIAKA.TYLKO GDZIE SĄ NASZE DZIECIACZKI?NIE MOGĘ TEGO POJĄĆPOPROSTU NIE MOGĘ...
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
✽ ✿ ✽ Każdy nowy dzień jest kwiatem,
który zakwita w naszych rękach.
Tam, gdzie się kocha,
nigdy nie zapada noc.
Serce to cząstka człowieka,
które: TĘSKNI, KOCHA, CZEKA..✽ ✿ ✽
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
``````* ( ``````` (( `````` ((,) ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ** ANIOŁKU ** JEDEN CZŁOWIEK...JEDNA DUSZA... A MORZE ŁEZ...I BEZKRESNE CIERPIENIE... ** MODLITWA I ŚWIATEŁKA PAMIĘCI. DLA CIEBIE ANIOŁKU ** ``````* ( ``````` (( `````` ((,) ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)]
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Do Wieczności zabierasz tylko tyle ile udźwignie Twoja Dusza.
Bartusiu. Żyj w tym lepszym i piękniejszym świecie, gdzie nie ma zła, a jest tylko dobro.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
PAMIĘTAM
_ (¯`v´¯)NIECH ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA
_(¯`(♥)´¯) ZAWSZE CI ŚWIECI
_ (_.^._) ODPOCZYWAJ W POKOJU
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
♥⋱ღ⋰♥
Nie wystarczy umrzeć
żeby przestać kochać....
♥⋱ღ⋰♥
BARTOSZU ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ "Minuta ciszy po umarłych czasami nie trwa dobę lecz wieczność " W. Szymborska ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ Najjaśniejsze światełko pamięci
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Symbol pamięci
Kwiatek niebieski
A jego płatki
To nasze łezki
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce,
przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie,
abyście i wy byli tam, gdzie ja jestem.
Biblia
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
✞✞ BARTUSIU KOCHANY ✞✞ .... PÓKI ŻYJĘ JESTEŚ WOKÓŁ TYLKO,ŻE POZA ZASIĘGIEM WZROKU...... °•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•° Są ludzie,którzy nie zawsze sa blisko...., ale zawsze są bliscy naszemu Sercu... Sa dni niewarte nawet jednej minuty..., lecz są minuty warte całego życia.°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|