KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655058
Dodane ponad rok temu
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
Zapalam znicz i patrzę- Jak rozpala się płomień A razem z tym płomykiem Przychodzą setki wspomnień Maleńki płomyk w zniczu tli się Zanim człowiek na wieczność zaśnie Tak jak iskra w sercu Tli się coraz słabiej gaśnie Każdy znicz na grobie To jedna dusza która tęskni Wspomnienia które nosi w sobie Słowa które w gardle więzną… Bliscy odchodzą w pamięci kolejny raz Na wieczny sen Na wieczny czas ..................... ..(,) ..........).........._'!/'_ .........(,).........(""""") ......._'!/'_.•°*”˜҈.•°*”˜҈ .......(""""") .•°*”˜҈.•°*”˜҈. ☸ڿڰۣ—BARTUSIU KOCHANY - ☸ڿڰۣ— TWOJA MAMUNIA MA RACJĘ,WAKACJE FAJNA RZECZ DLA KAŻDEGO MŁODZIAKA.TYLKO GDZIE SĄ NASZE DZIECIACZKI?NIE MOGĘ TEGO POJĄĆPOPROSTU NIE MOGĘ...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✽ ✿ ✽ Każdy nowy dzień jest kwiatem,
który zakwita w naszych rękach.
Tam, gdzie się kocha,
nigdy nie zapada noc.
Serce to cząstka człowieka,
które: TĘSKNI, KOCHA, CZEKA..✽ ✿ ✽
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
``````* ( ``````` (( `````` ((,) ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ** ANIOŁKU ** JEDEN CZŁOWIEK...JEDNA DUSZA... A MORZE ŁEZ...I BEZKRESNE CIERPIENIE... ** MODLITWA I ŚWIATEŁKA PAMIĘCI. DLA CIEBIE ANIOŁKU ** ``````* ( ``````` (( `````` ((,) ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)]
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Do Wieczności zabierasz tylko tyle ile udźwignie Twoja Dusza.

Bartusiu. Żyj w tym lepszym i piękniejszym świecie, gdzie nie ma zła, a jest tylko dobro.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala




PAMIĘTAM



_ (¯`v´¯)NIECH ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA
_(¯`(♥)´¯) ZAWSZE CI ŚWIECI
_ (_.^._) ODPOCZYWAJ W POKOJU




Zgłoś SPAM
URSZULA
♥⋱ღ⋰♥


Nie wystarczy umrzeć
żeby przestać kochać....


♥⋱ღ⋰♥

BARTOSZU ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

❀⋰❀
Zgłoś SPAM
Lena D.
♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ "Minuta ciszy po umarłych czasami nie trwa dobę lecz wieczność " W. Szymborska ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ Najjaśniejsze światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu
Symbol pamięci
Kwiatek niebieski
A jego płatki
To nasze łezki

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce,
przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie,
abyście i wy byli tam, gdzie ja jestem.

Biblia

Zgłoś SPAM
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
✞✞ BARTUSIU KOCHANY ✞✞ .... PÓKI ŻYJĘ JESTEŚ WOKÓŁ TYLKO,ŻE POZA ZASIĘGIEM WZROKU...... °•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•° Są ludzie,którzy nie zawsze sa blisko...., ale zawsze są bliscy naszemu Sercu... Sa dni niewarte nawet jednej minuty..., lecz są minuty warte całego życia.°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   272   273   274   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.