|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655109
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
¯¯¯¯<♥>¯¯¯¯ Oni nie odeszli.. Oni są wśród nas..głęboko schowani w naszych sercach.. pustkę w sercu wypełniam wspomnieniami Ciebie..one nadają kierunek myśli udającej się w dalekie strony aby Cię znaleźć w tym miejscu..gdzie rozciąga się wielka przestrzeń pełna olśniewającego światła..tam się spotkamy..¯¯¯¯<♥>¯¯¯¯ ____ ◘ ___ ¯¯¯¯¯¯ ◘ ¯¯¯¯ BARTUNIU KOCHANY___ ◘ ___ ¯¯¯¯¯¯ ◘ ¯¯¯¯
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Bądź przy Bogu szczęśliwy.Pamięć o Tobie i miłość nasza będzie zawsze żywa.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
ღ⋰♥⋱ღ⋰♥ ♥⋱ღ⋰♥⋱ღ
Wiem, że tu jesteś... Ale tak cicho, jakby Cię wcale tu nie było. Lecz ja wciąż czuję - w domu, w lesie, w mieście - Jakby koło mnie serce czyjeś biło... Czuję także wpatrzone we mnie Twoje oczy - uważnie i troskliwie - nawet w środku nocy. Wiem też, że na skrzydłach ze światła pobiec możesz wszędzie i w mój sen wejść łatwo, i śpiewać w kolędzie... Dobrze, że tu jesteś w dni zwykłe i w niedziele - ukryty w powietrzu - mój dobry Aniele! ღ⋰♥⋱ღ⋰♥ ♥⋱ღ⋰♥⋱ღ
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
LUDZIE ŻYJĄ TAK DŁUGO
JAK DŁUGO INNI PIELĘGNUJĄ PAMIĘĆ O NICH
______________________(¯`.´¯)
_____________________(¯≻ ✦ ≺¯)
______________________(_.´`._)
PAMIĘTAM BARTKU
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
Światełko pamięci i modlitwa
*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤**¨¨*¤.¸¤**¨¨*¤.
* * ☆ * * ☆ * * * ☆
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
•♥• Tam gdzie nas jeszcze nie ma jesteś Ty ... Rozłączeni w tym życiu czekamy na dzień ponownego spotkania z Tobą Skończył się Twój świat Skończyły się Twoje sny Zostaliśmy tylko My ... •♥• `NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO` PAMIĘCI ❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
☆•*'¯*•.☆ •♥• •♥• •♥• ☆•*'¯*•.☆ Nadzieja jest to coś nieuchwytnego, co w Sercu się chowa, Tracisz ją często, lecz nie do końca... Czasami tylko Ci się wydaje, bo ona jest w Tobie, tylko musisz znowu ją odkryć, by pomimo smutku wciąż żyć, nawet jeśli trudno, Nie poddawaj się, Nie jesteś sama... Nadzieja pojawia się każdego dnia, z każdym nowym wschodem słońca, uśmiechem kogoś bliskiego, miłą chwilą utrwalona na zawsze. Ale bywa, że odchodzi, kiedy w oczach pojawiają się łzy, a serce ogarnia smutek... Wciąż jednak trzeba szukać jej na nowo, i wierzyć w nadejście lepszych dni, nawet jeśli inni jej nie odnajdują... ☆•*'¯*•.☆ •♥• •♥• •♥• ☆•*'¯*•.☆ † ♣ † ♣ † ♣ BARTUNIU KOCHANY ♣ † ♣ † ♣ CHOĆ PŁOMIEŃ ŻYCIA TWEGO ZGASŁ TO MYŚL O TOBIE JEST WE MNIE CAŁY CZAS.
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
" Módlmy się za Kwiaty rodzimych pól.
Za Tych co płaczą i cierpią ból."
( M. Konopnicka )
Niegasnące światełko dla Ciebie Bartusiu. Niech modlitwa nasza Twoją Dusze ukołysze.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Wszystko odeszło i nie wróci
Zostaje tylko...
Szara rzeczywistość...
Myśli błądzących...
Wśród labiryntu słów
Nie ma Ciebie
Cisza......
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
____||___♨ MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA ♨_____
¯¯¯¯||¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|