KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655109
Dodane ponad rok temu
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
¯¯¯¯<♥>¯¯¯¯ Oni nie odeszli.. Oni są wśród nas..głęboko schowani w naszych sercach.. pus­tkę w ser­cu wy­pełniam wspom­nieniami Ciebie..one na­dają kieru­nek myśli udającej się w da­lekie stro­ny aby Cię zna­leźć w tym miej­scu..gdzie roz­ciąga się wiel­ka przes­trzeń pełna olśniewające­go światła..tam się spotkamy..¯¯¯¯<♥>¯¯¯¯ ____ ◘ ___     ¯¯¯¯¯¯ ◘ ¯¯¯¯ BARTUNIU KOCHANY___ ◘ ___     ¯¯¯¯¯¯ ◘ ¯¯¯¯
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu. Bądź przy Bogu szczęśliwy.Pamięć o Tobie i miłość nasza będzie zawsze żywa.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
ღ⋰♥⋱ღ⋰♥ ♥⋱ღ⋰♥⋱ღ
Wiem, że tu jesteś... Ale tak cicho, jakby Cię wcale tu nie było. Lecz ja wciąż czuję - w domu, w lesie, w mieście - Jakby koło mnie serce czyjeś biło... Czuję także wpatrzone we mnie Twoje oczy - uważnie i troskliwie - nawet w środku nocy. Wiem też, że na skrzydłach ze światła pobiec możesz wszędzie i w mój sen wejść łatwo, i śpiewać w kolędzie... Dobrze, że tu jesteś w dni zwykłe i w niedziele - ukryty w powietrzu - mój dobry Aniele! ღ⋰♥⋱ღ⋰♥ ♥⋱ღ⋰♥⋱ღ
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala




LUDZIE ŻYJĄ TAK DŁUGO
JAK DŁUGO INNI PIELĘGNUJĄ PAMIĘĆ O NICH


______________________(¯`.´¯)
_____________________(¯≻ ✦ ≺¯)
______________________(_.´`._)



PAMIĘTAM BARTKU


Zgłoś SPAM
Lena D.
Światełko pamięci i modlitwa

*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤**¨¨*¤.¸¤**¨¨*¤.
*  *  ☆ *  * ☆ * *  * ☆

Zgłoś SPAM
URSZULA
•♥• Tam gdzie nas jeszcze nie ma jesteś Ty ... Rozłączeni w tym życiu czekamy na dzień ponownego spotkania z Tobą Skończył się Twój świat Skończyły się Twoje sny Zostaliśmy tylko My ... •♥• `NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO` PAMIĘCI ❀⋰❀
Zgłoś SPAM
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
☆•*'¯*•.☆ •♥• •♥• •♥• ☆•*'¯*•.☆ Nadzieja jest to coś nieuchwytnego, co w Sercu się chowa, Tracisz ją często, lecz nie do końca... Czasami tylko Ci się wydaje, bo ona jest w Tobie, tylko musisz znowu ją odkryć, by pomimo smutku wciąż żyć, nawet jeśli trudno, Nie poddawaj się, Nie jesteś sama... Nadzieja pojawia się każdego dnia, z każdym nowym wschodem słońca, uśmiechem kogoś bliskiego, miłą chwilą utrwalona na zawsze. Ale bywa, że odchodzi, kiedy w oczach pojawiają się łzy, a serce ogarnia smutek... Wciąż jednak trzeba szukać jej na nowo, i wierzyć w nadejście lepszych dni, nawet jeśli inni jej nie odnajdują... ☆•*'¯*•.☆ •♥• •♥• •♥• ☆•*'¯*•.☆ † ♣ † ♣ † ♣   BARTUNIU KOCHANY ♣ † ♣ † ♣  CHOĆ PŁOMIEŃ ŻYCIA TWEGO ZGASŁ TO MYŚL O TOBIE JEST WE MNIE CAŁY CZAS.
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
" Módlmy się za Kwiaty rodzimych pól.
Za Tych co płaczą i cierpią ból."

( M. Konopnicka )

Niegasnące światełko dla Ciebie Bartusiu. Niech modlitwa nasza Twoją Dusze ukołysze.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Wszystko odeszło i nie wróci
Zostaje tylko...
Szara rzeczywistość...
Myśli błądzących...
Wśród labiryntu słów

Nie ma Ciebie
Cisza......
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala





____||___♨ MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA ♨_____
¯¯¯¯||¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   270   271   272   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.