|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655121
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Odeszli od nas
lecz ciągle są z nami
Ogrzejmy więc nasze serca
Ciepłymi wspomnieniami...
(¯♥♥¯) ¯¯-:¦:- BARTUNIU KOCHANY :¦:-¯¯(¯♥♥¯)
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
W zamkniętym sercu wypalił się świat i nie zostało już nic.Zapalam modlitwę
jak znicz
czekając
aż
pofrunie do Nieba
rozswietli mrok
rozbłyśnie cudem
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
Bartku...pamiętam
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Skończył się czas szczęścia
Zostało tylko wspomnienie
Promyczku tych szczęśliwych dni
Zajaśniej znów w sercu mym.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
<♥> Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny...."<♥>
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
*¯*♥*¯*¯
Tęsknota otula mnie w ciszy,
łzy kapią z pod powiek,
bez Ciebie tak trudno żyć,
serce wiecznie w żałobie...
ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
na trzy dni (wyjeżdżam)
*¯*♥*¯*
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
¸.•´`•.¸•¸.•´`•.¸•¸.•´`•.¸•¸.•´`•.¸
♥ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥
`•.¸•¸.•´`•.¸•¸.•´`•.¸•¸.•´`•.¸•¸.•´
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
o tęsknoto! o pustko!
skąd ciężar twój ogromny?
jak głaz zaległaś serce
o bólu rozłąki!...\\\\\\\\\\\\\\\"````
````(`
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
-:¦:-_________◊________-:¦:-_ (¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯) Świat wciąż istnieje, choć Ciebie nie ma, chociaż odszedłeś... nadal jest ziemia, i pory roku wciąż sie zmieniają, dni oraz noce wciaż uciekają. Bo one wiedzą że wciąż Jesteś z nami, choć nie dotkniemy Cię swymi rękami.. -:¦:-_________◊________-:¦:-_ (¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯) Moja pamięć ,wspomnienie , moje światełko...... (¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯) Kochani pomimo ,że rzadko ostatnio się pojawiam sercem ,myślami i modlitwą jestem przy naszych dzieciach i bliskich . Ktoś powiedział ,że czas leczy rany ... Nie jest to prawda ,nam nawet nie zabliźnił . Szóstego lipca minie 2 lata jak straciliśmy sens życia ,nasz skarb ,naszą miłość. Nie radzimy sobie z tęsknotą , z cierpieniem po śmierci naszego synka Pomimo wsparcia psychologa ,chodzenia na grupę tarapeutyczną po starcie dziecka nie możemy sie ponieść . Na chwile człowiek odciągnie myśli ...ale widząc inne dzieci ,uczestnicząc w ich uroczystościach serce pęka ,że Mateuszka nie ma znami i juz go nie przytulimy, nie zobaczymy jak rośnie. Nie wiem jak kochani sobie radzicie ? Jak radzić sobie z tęsknotą , brakiem ukochanego dziecka ? Wiara nie pomaga , że kiedyś się spotkamy bo Mateuszka brakuje tu i teraz. .. Dziękuje z całego serca za pamięć o Mateuszku ,zapalone światełka , modlitwę . Ciepło pozdrawiam Iwona
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Bartku Przyślij mi uśmiech,z raju w którym jesteś, przyśnij mi się pewnej nocy, gdy na niebie lśnić będą gwiazdy, daj mi siłę bym mogła budzić się i wypełniać mój dzień wspomnieniami tak ,aby nie bolały....
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|