KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655121
Dodane ponad rok temu
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA

Odeszli od nas
lecz ciągle są z nami
Ogrzejmy więc nasze serca
Ciepłymi wspomnieniami...


(¯♥♥¯) ¯¯-:¦:- BARTUNIU KOCHANY :¦:-¯¯(¯♥♥¯)
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
W zamkniętym sercu wypalił się świat i nie zostało już nic.Zapalam modlitwę
jak znicz
czekając

pofrunie do Nieba
rozswietli mrok
rozbłyśnie cudem
Zgłoś SPAM
Lena D.
Bartku...pamiętam
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu
Skończył się czas szczęścia
Zostało tylko wspomnienie
Promyczku tych szczęśliwych dni
Zajaśniej znów w sercu mym.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
<♥> Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny...."<♥>
Zgłoś SPAM
URSZULA
*¯*♥*¯*¯

Tęsknota otula mnie w ciszy,
łzy kapią z pod powiek,
bez Ciebie tak trudno żyć,
serce wiecznie w żałobie...


ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
na trzy dni (wyjeżdżam)

*¯*♥*¯*
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala





¸.•´`•.¸•¸.•´`•.¸•¸.•´`•.¸•¸.•´`•.¸
♥ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥
`•.¸•¸.•´`•.¸•¸.•´`•.¸•¸.•´`•.¸•¸.•´


Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
o tęsknoto! o pustko!
skąd ciężar twój ogromny?
jak głaz zaległaś serce
o bólu rozłąki!...\\\\\\\\\\\\\\\"````
````(`
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Kuźmicz
-:¦:-_________◊________-:¦:-_ (¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯) Świat wciąż istnieje, choć Ciebie nie ma, chociaż odszedłeś... nadal jest ziemia, i pory roku wciąż sie zmieniają, dni oraz noce wciaż uciekają. Bo one wiedzą że wciąż Jesteś z nami, choć nie dotkniemy Cię swymi rękami.. -:¦:-_________◊________-:¦:-_ (¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯) Moja pamięć ,wspomnienie , moje światełko...... (¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯) Kochani pomimo ,że rzadko ostatnio się pojawiam sercem ,myślami i modlitwą jestem przy naszych dzieciach i bliskich . Ktoś powiedział ,że czas leczy rany ... Nie jest to prawda ,nam nawet nie zabliźnił . Szóstego lipca minie 2 lata jak straciliśmy sens życia ,nasz skarb ,naszą miłość. Nie radzimy sobie z tęsknotą , z cierpieniem po śmierci naszego synka Pomimo wsparcia psychologa ,chodzenia na grupę tarapeutyczną po starcie dziecka nie możemy sie ponieść . Na chwile człowiek odciągnie myśli ...ale widząc inne dzieci ,uczestnicząc w ich uroczystościach serce pęka ,że Mateuszka nie ma znami i juz go nie przytulimy, nie zobaczymy jak rośnie. Nie wiem jak kochani sobie radzicie ? Jak radzić sobie z tęsknotą , brakiem ukochanego dziecka ? Wiara nie pomaga , że kiedyś się spotkamy bo Mateuszka brakuje tu i teraz. .. Dziękuje z całego serca za pamięć o Mateuszku ,zapalone światełka , modlitwę . Ciepło pozdrawiam Iwona
Zgłoś SPAM
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
Bartku Przyślij mi uśmiech,z raju w którym jesteś, przyśnij mi się pewnej nocy, gdy na niebie lśnić będą gwiazdy, daj mi siłę bym mogła budzić się i wypełniać mój dzień wspomnieniami tak ,aby nie bolały....
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   269   270   271   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.