|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655137
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Urszula Skłodowska
|
|
❤^❤ Kto przyjdzie do Ciebie... łzę uroni Zaduma się i znicz zapali ... Tęsknota w sercu znów się schroni Bo cierpią Ci co tu zostali ^❤^❤^ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MIŁOŚCI ^❤^❤^ Dziękuję za pamięć o moich Bliskich i serdecznie pozdrawiam ❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
Jan Twardowski Jeśli z wiarą spojrzymy na cierpienie, które dotyka niewinnego człowieka , zobaczymy wielkość Boga , to ,czego nie można pojąć , bo jest większe od nas . Gdybym pojął Boga -Bóg nie byłby Bogiem , tylko wytworem mojego umysłu .
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
♥´¨)
¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨)
(¸.-´ (¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-.- ♥ PAMIĘTAM
|
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
☆…... ( , )
…☆..|░░░| ☆
……..|░░░|☆
…..☆|░░░| ☆
☆......|░░░|☆
═══════════════
☆☆☆☆☆☆☆☆
Jaśniutkie światełko w dzisiejszy wieczór posyłam do Ciebie...
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
✿_<*>_✿ Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy , jak trudno być obojętnym , gdy serce z bólu drży ... Tak pusto , tak smutno ... bez Ciebie ✿_<*>_✿
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
To co w naszych sercach głęboko tkwi...
Nie zabierze nam tego nikt!!!
Bartusiu
Bądź miłości wspomnieniem i serca pocieszeniem.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
♡⋰ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♡
Jesteśmy jedni dla drugich, pielgrzymami
którzy różnymi drogami zdążają w trudzie
na to samo spotkanie...
♡⋰ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♡
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
łezka po policzku spływa
ta smutna i nieszczęśliwa
.ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
„ Na ławeczce przysiadasz przy bliskich mogile, Powracają we wspomnieniach do Ciebie na chwilę, Znów Cię uśmiechem ciepłym witają, A może karcą i dobre rady dają… Patrzysz na znicz, który cicho płonie, Wspominasz ich oczy, włosy i dłonie, Ich głos powraca do serca Twego, Jak z filmu kiedyś dawno z nimi nagranego, Oni potrzebują żeby o nich pamiętano, I miłość do nich w sercu zawsze skrywano.” (*)
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Do mety dopłynąłeś tak nagle.
Nie zdążyliśmy wyłączyć stopera.
Przestał wiatr wiać w Twe żagle.
Niebieska fala Cię zabiera....
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|