|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655147
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Promyczek mojej wiecznej pamięci, na dzisiaj i na jutro , dla Ciebie Bartusiu.
Pokój Ci Wieczny.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❀*¯*♥*¯*❀ Łzy obeschną-lecz oczy nie przestaną płakać.. krzyk umilknie- lecz serce nie przestanie wołać... dłonie opadną-lecz nie przestaną szukać... twarz się wygładzi-lecz wnętrze będzie krwawić... rana się zabliźni- lecz nie przestanie boleć... rozpacz ucichnie-lecz tęsknota nie opuści... czas minie- lecz nie przyniesie ukojenia...❀*¯*♥*¯*❀
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Bo rozpacz jest bez dna gdy w sercu rana jest
I łzy płyną w wieczność godzinami
Łzy przygniecione ciężkimi powiekami Tak smutno
--------/ , (
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
___(
__ (*)____ )
__\__/___ (*)
________\__/
Choć śmierć zabiera nam bliskich,
to pozostają w naszych sercach i pamięci
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
``````✿<**>✿
`````ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI Z MODLITWĄ
``````BARTUSIU
`❤ ZAWSZE W MOIM SERCU ❤`
``````````❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
__⋱⋱♥⋰⋰PAMIĘTAM___ KOCHANY¯¯¯⋱⋱♥⋰⋰BARTUNIU¯¯ "I jak się modlić mam do Ciebie Panie Kiedyś mi zabrał moje miłowanie I jak mam nie mieć żadnych wątpliwości Kiedyś pozbawił mnie całej radości I jak mam silną być, jak wierzyć Pokaż mi Panie, jak to wszystko przeżyć Pokaż mi Panie, jak mam wyjść do ludzi Jak się z cierpienia na nowo obudzić Pokaż mi Panie, podaj swoją dłoń I moje dziecko w swoim raju chroń."
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Wciąż trwamy , wciąż pamiętamy, wciąż żyjesz w nas.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
Nic już nie będzie takie samo, Smutek, tęsknota i gorzkie łzy Tylko wspomnienie pozostało . ..................(_.^._).....(¯`°v°´¯) .......(¯`°v°´¯) ...............(_.^._) .........(_.^._)...Na zawsze ...................w S E R C U... ...wyrywa się serce... ...oczy płaczą.. ...słowa więzną w gardle...
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
ჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓ
Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma...
/Wisława Szymborska/
ჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓ
|
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
...........º**º................º**º ......º*********º......º*********º ....º****************************º. ...º********(¯`v´¯) *************º ...º***** (¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)¯´v´¯)******º ...º****** (_(¯`v´¯) ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)*****º .....º******(¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)^¸_)******º ........º******(_¸^¸_)**********º ..........º*******************º ...............º************º ...................º*******º ......................º**º ...ZAWSZE W MOIM SERCU ........................* KOCHANY ANIOŁECZKU...❀❀
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|