KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655147
Dodane ponad rok temu
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Promyczek mojej wiecznej pamięci, na dzisiaj i na jutro , dla Ciebie Bartusiu.
Pokój Ci Wieczny.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❀*¯*♥*¯*❀ Łzy obeschną-lecz oczy nie przestaną płakać.. krzyk umilknie- lecz serce nie przestanie wołać... dłonie opadną-lecz nie przestaną szukać... twarz się wygładzi-lecz wnętrze będzie krwawić... rana się zabliźni- lecz nie przestanie boleć... rozpacz ucichnie-lecz tęsknota nie opuści... czas minie- lecz nie przyniesie ukojenia...❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Bo rozpacz jest bez dna gdy w sercu rana jest
I łzy płyną w wieczność godzinami
Łzy przygniecione ciężkimi powiekami Tak smutno
--------/ , (
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala





___(
__ (*)____ )
__\__/___ (*)
________\__/



Choć śmierć zabiera nam bliskich,
to pozostają w naszych sercach i pamięci


Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska

``````✿<**>✿

`````ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI Z MODLITWĄ

``````BARTUSIU

`❤ ZAWSZE W MOIM SERCU ❤`


``````````❀⋰❀
Zgłoś SPAM
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
__⋱⋱♥⋰⋰PAMIĘTAM___ KOCHANY¯¯¯⋱⋱♥⋰⋰BARTUNIU¯¯ "I jak się modlić mam do Ciebie Panie Kiedyś mi zabrał moje miłowanie I jak mam nie mieć żadnych wątpliwości Kiedyś pozbawił mnie całej radości I jak mam silną być, jak wierzyć Pokaż mi Panie, jak to wszystko przeżyć Pokaż mi Panie, jak mam wyjść do ludzi Jak się z cierpienia na nowo obudzić Pokaż mi Panie, podaj swoją dłoń I moje dziecko w swoim raju chroń."
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu. Wciąż trwamy , wciąż pamiętamy, wciąż żyjesz w nas.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Nic już nie będzie takie samo, Smutek, tęsknota i gorzkie łzy Tylko wspomnienie pozostało . ..................(_.^._).....(¯`°v°´¯) .......(¯`°v°´¯) ...............(_.^._) .........(_.^._)...Na zawsze ...................w S E R C U... ...wyrywa się serce... ...oczy płaczą.. ...słowa więzną w gardle...
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala




ჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓ

Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma...
                      /Wisława Szymborska/

ჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓჱܓ



Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
...........º**º................º**º ......º*********º......º*********º                         ....º****************************º.                         ...º********(¯`v´¯) *************º                         ...º***** (¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)¯´v´¯)******º                         ...º****** (_(¯`v´¯) ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)*****º                         .....º******(¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)^¸_)******º                         ........º******(_¸^¸_)**********º                         ..........º*******************º                         ...............º************º                         ...................º*******º                         ......................º**º ...ZAWSZE W MOIM SERCU                         ........................* KOCHANY ANIOŁECZKU...❀❀                        
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   266   267   268   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.