|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655256
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Aniołku
Brak słów,brak łez.
Życie takie puste
jest bez CIEBIE...
Światełka na sobotę
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
*````````( *```````(,)) *``````( (,) ) *``````(( ,) )) *``````( (,,))) *````````{} *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ SPOCZYWAJ W POKOJU ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Gdy ktoś o Tobie pamięta, świat kolorów nabiera.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽
(¯`v´¯)ّۣۜ
•●¤ّۣۜ(¯`v´¯) MOJA PAMIĘĆ
¤*¨*¤.¸¤* I MODLITWA
☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Aniołku Przyślij mi uśmiech,z raju w którym jesteś, przyśnij mi się pewnej nocy, gdy na niebie lśnić będą gwiazdy, daj mi siłę bym mogła budzić się i wypełniać mój dzień wspomnieniami tak ,aby nie bolały....
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
,,Dziś już wiem... Jesteś zawsze blisko mnie... A w sercu oddech gwiazd... I Anioły w moich snach... Dziś już wiem... Będziesz zawsze blisko mnie... I wierzę w dobry czas, ból odejdzie sam... Odejdzie na dobre... Dziś już wiem, jesteś zawsze blisko mnie... A w sercu oddech gwiazd i Anioły w moich snach" ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Serdecznie dziękuję za światełko rocznicowe dla Przemka .6
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Pamięć o Tobie wciąż w mym sercu trwa.♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.• Życie jest jak świeca na wietrze tak ulotne.... jeden podmuch wiatru i... wszystko może runąć jak domek z kart... I tak mija dzień za dniem .. miesiąc za miesiącem .. Tęsknota jest silniejsza .. Żal jeszcze większy .. Pozostają pytania bez odpowiedzi ... Wieczne światełka pamięci dla Ciebie Aniołku. ¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Łza po łzie Spływa po policzku Powoli, pomału Aż nagle spada w przepaść Otoczona szarością świata ....
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
***
Życie zmienia się ale się nie kończy
Nie umierasz ale wchodzisz w nowe życie
A my nie przestajemy Cię kochać
♥⋱⋰ ♥
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
♥⋱⋰ ♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|