|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655264
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
.....i nie ma co już łudzić się, że żal nasz kiedyś minie. ....no chyba że,...gdy spotkamy się, w Niebiańskiej krainie..... .......................) .......................(,) ..........).........._'!/'_ .........(,).........(""""") ......._'!/'_.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ .......(""""")....... ....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ...........
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu .Promyczek pamięci na dzisiaj i na jutro.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
"Tęsknota to najgorsza tortura. Sprawia, że możesz umierać każdego dnia po trochu, przez tygodnie, miesiące, lata. Przez całe życie... ,•’``’•,•’``’•, ☸ڿڰۣ— ’•,`’•,*,•’`,•’ ....`’•,,•’ BARTUNIU KOCHANY... ........,•’``’•,•’``’•, ........’•,`’•,*,•’`,•’ ...........`’•,,•’ ☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Bóg Cię zabrał, z radości powstał smutek... Z codziennych uśmiechów, powstały słone łzy... Z wesołych dni, powstały szare i puste sny... ........................) .......................(,) ..........).........._'!/'_ .........(,).........(""""") ......._'!/'_.??????????? .......(""""")....... ....???????????........... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIELE...NA DZISIAJ I POPRZEDNIE DNI... (*)(*) PAMIĘTAM (*)(*)
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa...
Łzy płyną nieustannie...
zniszczone marzenia.
Smutek...``
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
Bronisława Sibiga Przychodzimy by odejść „Dotknąć stopą matki ziemi W ramiona świata wtulić się Powędrować własną drogą Poznać co to śmiech i łzy. Dotknąć bólu i cierpienia Szczęściem swym zachłysnąć się Doznać sensu zaistnienia Odejść w nicość szarych dni.” Niech pamięć o Tobie trwa…
(*) Bartku...
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
Samotność Dziś wiem co ważne lecz jest za późno, twego powrotu czekam na próżno. Twe serce zimne, nie bije wcale, ile bym dała by biło dalej. Kolory świata przechodzą w jesień, a ja samotna chodzę po lesie. Lecz las to ludzi obcych, dalekich, co patrzą na nas słabych, kalekich. Kalectwem moim na całe życie, będzie żałoba po małym bycie. Które zjawiło się niespodziewanie i zawładnęło mym życiem całym. A gdy odeszło, została pustka.” Autor nieznany.
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Gdzie płonie jeszcze mały płomyk, tam widać światło Nieba.Bartusiu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Oni nie wrócą, więc my przyjdziemy w odwiedziny smutni szczerze. Cieplej Im będzie pod kocem ziemi,gdy ku pamięci zapalimy świecę. Nie płacz już, bo zgasisz święty płomień! Skończ topić dzieci gorzkimi łzami! Jutro, pojutrze, to nas na grobie ogrzeją gorącymi zniczami... ŻYCIE TAK ULOTNE... ....●═════◄ BARTUNIU KOCHANY ►═════●
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
_______$$$___$$$
______$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$
_______ $$$$$$$$
_________$$$$$ ___ NA ZAWSZE W MOIM SERCU
___________$ _______ I W MEJ MODLITWIE
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|