KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655355
Dodane ponad rok temu
mama śp.Konrada
MOJA CISZA „Znowu cisza Po powrocie do domu Ten sam pokój Blade ściany Znowu cisza Oplata wszystko W cieniu paproci Słucham, czekam, nic . . . Tylko cisza Jak żałosny deszczyk Na oknach kroplami płacze W półmroku nad kartką papieru Pochylam się W ciszy trwam Już nie czekam Już nie marzę Swoją ciszę mam…” W tej ciszy upalnego lata zostawiam modlitwę i pamięć… (**)Bartkowi...
Zgłoś SPAM
Lena D
Bartku, światełko pamięci i modlitwa...
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu. Dokąd nasze serca biją , Ty zawsze będziesz z nami.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
`•*✿*• Oni są z nami Niepokonani przez czas. W każdym oddechu. Życia pośpiechu są w nas Choć prawda jest taka Że dla nich na zawsze Stanęły słoneczne zegary To ciągle są obok. By w tym co robimy Dawały nam siły i wiary Anioły są miłością, nadzieją, wiarą i pomocą...•*✿*•
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
✳.✬✬.✬ Czy można samym żyć wspomnieniem echem zapomnianych burz? Byłeś mi wszystkim, jesteś cieniem tego co umarło już. Żegnaj kochany mój i niezapomniany mój sercem całowany mój śnie.. ✬,✬✬,✬ BARTUSIU NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI ✬,✬✬.✬
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
இڿڰۣ Nawet śmierć
Nie pokona
Prawdziwej miłości ... ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Hanna T.
__✬◕°


Wszystko,
co nas spotyka-
chwile szczęścia
i ciężkie próby-
służy umocnieniu w nas:
miłości do życia
i miłości do ludzi...

/Garry Smalley/

________________________✬◕°


Zgłoś SPAM
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
Najgorsza z życiowych ról to mieć na ustach uśmiech a w sercu ból.

♥¯¯¯¯¯`-.BARTUNIU PAMIĘTAM¸.-´¯¯¯¯¯¯♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
(*) Tęsknota jest najdokładniejszym pomiarem siły miłości (*) Spoczywaj Aniołku w spokoju wiecznym... ............(( ..........( , ) ........((***)) ........((***)) ......(((*****))) =============
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ To nic,że dzieli Nas czas To nic,że dzielą Nas kilometry To nic,że dzieli Nas granica zimnych ścian i drzwi zamkniętych To nic,że dzielą Nas ludzkie języki i spojrzenia To nic... Ponad całą ziemią łączą Nas serca złączone na zawsze Jak dzień z nocą Jak lato z jesienią jak radość z goryczą Te serca nawet z daleka Siebie słyszą...❤
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   245   246   247   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.