|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655362
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
EWA BILICKA
|
|
Nie pozwalają odetchnąć
Marzenia
Uskrzydlają chorą duszę
Lecz wciąż jest w nas gorycz
I tęsknota za Tobą
Gorzki smak żalu .
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Tu granica Twego ziemskiego życia , ale nigdy naszej miłości.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU. ``````( `````)) `````( ( `````) )\\ ````( ( ,) ) ````( ( ( ,)) ```(( (, ) ))) ```( (( ,)) ) ) ```(( ( , ) )) ) `````[iiiiii] ```[¤°`¤`°¤] ```[¤°`¤`°¤] ```[¤°`¤`°¤] ```[¤°`¤`°¤] ```[¤°`¤`°¤] *************** SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY BARTOSZU... A PAMIĘĆ O TOBIE NIECH BĘDZIE ZAWSZE ŻYWA **************************************
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
...............) ...............(( ...............)*( ..............(,¦,) ...........__.¦.__ ___$$$___$$$___ __$$$$$_$$$$$__ __$$$$$$$$$$$_ ____$$$$$$$__ ______$$$__ _______$_ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
...bez Ciebie wartość życia inna bez Ciebie dusza niestabilna bez Ciebie cisza inaczej brzmi bez Ciebie już tyle dni bez Ciebie marzeń nie mam wcale bez Ciebie świat okryty żalem ..... Niech ode mnie jasne światełko pamięci się tli .........Bartku
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Gdy Ciebie brak pustką tchnie świat.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze .
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
இڿڰۣ BARTUSIU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI இڿڰۣ + Ty przecież gdzieś być musisz + musisz gdzieś być .... + Gdzieś daleko się teraz uśmiechasz + a może tu ... blisko .... + Ty przecież gdzieś być musisz + musisz gdzieś być ..... + Istniejesz na pewno + choć może za górą niejedną .... + I za niejedną rzeką ..... + ale istniejesz na pewno ..... இڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
♥ Smutne są słowa, gdy giną bez końca. Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha. Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy tęskni do Ciebie bez końca....ANIOŁECZKU...♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
A czas tak szybko biegnie, odmierza nasze spotkanie w Niebie .Bartusiu...♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
¯`•´¯).•´ ::
`•.,(¯`••´¯)(¯`••´¯)
_`•.¸(¯`••´¯)¸.•´
___ `•. ¸.•´_______
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|