|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655629
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
EWA BILICKA
|
|
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa.[♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥]
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa.[♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥]
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
..._.;_'.-._ ...{`--..-.'_,} .{;..,__...-'/} .{..'-`.._;..-'; ....`'--.._..-' ........,--\..,-"-. ........`-..(..'-... ................;---,/ ..........,-""-; ......../....-'.).. ........,---'`...\ .....................| SPOCZYWAJ W POKOJU † * † * † * † ♥ † * † * † * † Biała róża..a na każdym jej płatku jedno pożegnanie.. To co w sercu najbliższych na zawsze tam zostanie...
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu pamiętam.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
◕◕ - Na równi z żebrakiem są moje marzenia On prosi o wsparcie, Ja o wspomnienia... Bo tylko one mi pozostały pragnę pamiętam Mój Aniele ... Bo chcę pamiętać wszystko i wszędzie Bo przecież byłeś,jesteś i będziesz...◕◕
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Sebastiana Duszynskiego
|
|
Bóg mi zabrał Ciebie w nieskończoną dal,A mnie pozostały łzy,tęsknota,żal.Synku mój kochany,Tęskno mi bez Ciebie,Ale wierzę,Synku, że ujrzę Cię w niebie.Gdy Matuchna z nieba zamknie mi powieki,Dusza moja przyjdzie do Ciebie na wieki
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
nikt nie cofnie bólu
nikt nie cofnie cierpienia
cieknąca po policzku łza nie daje i zapomnieć----------------------(l)
---------------------((l))
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
─═ڿڰۣڿ❤ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ❤ڿڰۣڿ═──═ڿڰۣڿ❤ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ❤ڿڰۣڿ═─ Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych ─═ڿڰۣڿ❤ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ❤ڿڰۣڿ═──═ڿڰۣڿ❤ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ❤ڿڰۣڿ═─
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Jak żyć?
Jak spać?
Jak śnić?
Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!!
Tęsknota z bólem idą w parze,
a my mamy tylko nadzieje,
że kiedyś będziemy razem...
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
Już nic nie będzie takie samo... Choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur Już nic nie będzie takie samo... Bo przecież nie ma Ciebie tu ... Już nic nie będzie takie samo... Choć uśmiech może kiedyś wróci Już nic nie będzie takie samo... Bo nasza dusza się nie rozsmuci...
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|