KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655679
Dodane ponad rok temu
mama śp.Przemka Frąka
*````````( *```````(,)) *``````( (,) ) *``````(( ,) )) *``````( (,,))) *````````{} *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] ~~~~~~~~~~~~~~~~ SPOCZYWAJ W POKOJU ~~~~~~~~~~~~~~~~
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Smutne światełko w tak bolesnym dniu, dla nas Polaków, zapalam dla Ciebie Bartusiu. Śpij , nie patrz na nasze łzy, to tylko soli krople dwie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Mamo Bartusia.Z przyczyn obiektywnych nie będę przez pewien czas zapalał światełek. Z serca pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❀*¯*♥*¯*❀ " Jest takie miejsce w sercu! Co myślę, nikt nie usłyszy.. Jest takie miejsce w sercu! Gdzie mocno kocha się w ciszy.. Jest takie miejsce, którego nie zburzy - zamieć.. Takie miejsce szczególne! TO MIŁOŚĆ! WSPOMNIENIE! PAMIĘĆ!? ❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Każdy dzień
...boli od nowa !
każdy promyk słońca
...przypomina szczęście ..niespełnionych marzeń stos....
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
......................(,) ..........).........._'!/'_ .........(,).........(""""") ......._'!/'_.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ .......(""""")....... ....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ........... ..............ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ "Śmierć jest końcem życia, ale nie końcem miłości..." ** W mej pamięci i modlitwie Jesteś Aniołku każdego dnia **
Zgłoś SPAM
Lena D.
❀ ♥ ❀ •*`*•,❀ ♥ ❀,•*`*•❀ ♥ ❀,•*`*•❀ ♥ ❀•*`*•❀ ♥ ❀ ,•*`*• ❀ ♥ ❀

Żyjesz i żyć będziesz, dopóki żyjesz w nas (ks. J. Twardowski)
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
Najsmutniejszy jest dzień, gdy wstając rano nie wiemy po co żyć, gdy chcielibyśmy coś zrobić lecz najlepiej nie robić nic ... Najsmutniejsze są łzy, wypłakane z tęsknoty, i marzenia pośród bezgwiezdnej nocy ... Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest własne serce gdy cichutko woła ...wróć "ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO OD NAS ODCHODZĄ" [*] இڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
Jarzębina Znowu lato się dopala, w jarzębiny lśniąc koralach, i żegnając rozmodlone słońcem dni, ciepłych wspomnień echa snuje i w pamięci zapisuje, by w zimowe, długie noce o nich śnić. Jarzębiny sznur korali, wspomnieniami się rozpali, chociaż jutro przemijaniem cicho drży, lecz powrócą znów tęsknoty, kiedy będę śnić sen złoty tamtych dni…
GDY BYŁEŚ TY… Wspomnieniem zapalone światełko niech nigdy nie gaśnie… (**)Bartusiowi Sercem dziękuję za pamięć o Moim Konradku. Grażyna
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu
Medycyna ma swoje granice, nasza miłość nie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Hanna T.


_____✿۰̮̑✿۰̮
___ .۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿
___..̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿
___۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿
___´ .۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿ 
___)¯`.|/ ۰̮̑✿
___(`-|/.´¯) PAMIĘTAM
_____`.|.-‘ BARTKU


Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   235   236   237   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.