|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655679
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
*````````( *```````(,)) *``````( (,) ) *``````(( ,) )) *``````( (,,))) *````````{} *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] ~~~~~~~~~~~~~~~~ SPOCZYWAJ W POKOJU ~~~~~~~~~~~~~~~~
|
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Smutne światełko w tak bolesnym dniu, dla nas Polaków, zapalam dla Ciebie Bartusiu. Śpij , nie patrz na nasze łzy, to tylko soli krople dwie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Mamo Bartusia.Z przyczyn obiektywnych nie będę przez pewien czas zapalał światełek. Z serca pozdrawiam.
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❀*¯*♥*¯*❀ " Jest takie miejsce w sercu! Co myślę, nikt nie usłyszy.. Jest takie miejsce w sercu! Gdzie mocno kocha się w ciszy.. Jest takie miejsce, którego nie zburzy - zamieć.. Takie miejsce szczególne! TO MIŁOŚĆ! WSPOMNIENIE! PAMIĘĆ!? ❀*¯*♥*¯*❀
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Każdy dzień
...boli od nowa !
każdy promyk słońca
...przypomina szczęście ..niespełnionych marzeń stos....
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
......................(,) ..........).........._'!/'_ .........(,).........(""""") ......._'!/'_.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ .......(""""")....... ....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ........... ..............ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ "Śmierć jest końcem życia, ale nie końcem miłości..." ** W mej pamięci i modlitwie Jesteś Aniołku każdego dnia **
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
❀ ♥ ❀ •*`*•,❀ ♥ ❀,•*`*•❀ ♥ ❀,•*`*•❀ ♥ ❀•*`*•❀ ♥ ❀ ,•*`*• ❀ ♥ ❀
Żyjesz i żyć będziesz, dopóki żyjesz w nas (ks. J. Twardowski)
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
Najsmutniejszy jest dzień, gdy wstając rano nie wiemy po co żyć, gdy chcielibyśmy coś zrobić lecz najlepiej nie robić nic ... Najsmutniejsze są łzy, wypłakane z tęsknoty, i marzenia pośród bezgwiezdnej nocy ... Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest własne serce gdy cichutko woła ...wróć "ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO OD NAS ODCHODZĄ" [*] இڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
|
|
Jarzębina Znowu lato się dopala, w jarzębiny lśniąc koralach, i żegnając rozmodlone słońcem dni, ciepłych wspomnień echa snuje i w pamięci zapisuje, by w zimowe, długie noce o nich śnić. Jarzębiny sznur korali, wspomnieniami się rozpali, chociaż jutro przemijaniem cicho drży, lecz powrócą znów tęsknoty, kiedy będę śnić sen złoty tamtych dni…
GDY BYŁEŚ TY… Wspomnieniem zapalone światełko niech nigdy nie gaśnie… (**)Bartusiowi Sercem dziękuję za pamięć o Moim Konradku. Grażyna
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Medycyna ma swoje granice, nasza miłość nie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
_____✿۰̮̑✿۰̮
___ .۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿
___..̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿
___۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿
___´ .۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿
___)¯`.|/ ۰̮̑✿
___(`-|/.´¯) PAMIĘTAM
_____`.|.-‘ BARTKU
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|