|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655629
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Zanieś im całusów
Pełne wielkie paczki
Niech wiedzą ,że są kochane
Te nasze Niebiańskie Dzieciaczki.
Mikołajkowe światełko dla Ciebie Bartusiu,♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
_____✿۰̮̑✿۰̮
___ .۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿
___..̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿
___۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿
___´ .۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿
___)¯`.|/ ۰̮
___(`-|/.´¯) BARTKU
____`.|.-‘ DLA CIEBIE MIKOŁAJKOWY BUKIET
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
I cisza…I pustka …
I brak kogoś …
Kto szedł wspólnym życiem…
Wspólną drogą….
bez Ciebie uśmiechu brak,
bez Ciebie świat nie ma barw...
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
** ANIOŁKU KOCHANY **
MIKOŁAJKOWE SMUTNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU...
SPOCZYWAJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI...
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣஇڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE KOCHANY BARTOSZU...
இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣஇڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
,,Jak wątłe życie - nie myślimy o tym, w biegu spraw naszych, w kołowrocie zdarzeń. Gdy w jednej chwili, w ułamkach sekund śmierć nam odbiera okruchy marzeń... I cóż pozostało, kiedy pęka serce? Łez twoich cichych się wstydzić nie trzeba. Gdy w uszach dudni pytanie" DLACZEGO ? " ich dusze jak ptaki wzlatują do nieba... "
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Jeszcze niedawno byłeś z nami.
Dziś dzielimy się wspomnieniami
Nie ma Ciebie -odszedłeś, a to czeka jeszcze nas.
Jesteśmy z Tobą sercem.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny...."
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
,,Załzawione oczy, takie mokre aż się świecą, wszedł we mnie smutek, ból, po twarzy łzy mi lecą. Wstrzymuję wtedy oddech, nie mówię żadnego słowa, siła płaczu raz się zmniejsza, znów zwiększa się od nowa. I szeptem - Boże pomóż mi, po cóż ten płacz, łzawienie, dałeś mi Panie nowy krzyż, dasz mi też ukojenie..."
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
★☆ codzienność po stracie dziecka...ból nieuleczalny... wybrana na mamę Anioła... bez aureoli,bez marzeń... miotająca się w codzienności... w czarnej otchłani swej martwej duszy★☆.. ♥•.BARTUNIU KOCHANY - DOTKNĄŁEŚ MOJEGO SERCA I ZOSTANIESZ W NIM NA ZAWSZE ♥•. Kiedy człowiek cierpi, ucieka w głąb siebie. Jodi Picoult
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|