|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655541
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Nasze oczy płaczą przepełnione ogromnym bólem-to tęsknota krzyczy. Bartusiu. Tak wiele jest Ciebie w pustym wciąż sercu. Jak trudno tu przyjść , jak trudno stąd odejść.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Mamusi dziękuję za pamięć i za światełka rocznicowe dla moich Bliźniaczek.
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
___Niebo jest teraz i zawsze wokół nas,
i żadna dusza ,o której pamiętamy,tak naprawdę nie odchodzi.____
/Mitch Albom/
♡«♥«♡ CZAS BIEGNIE, LECZ BÓL POZOSTAJE BARTUNIU KOCHANY ♡«♥«♡
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
````
``````
```(*)``
```(*)``
`(*)(*)(*)`
```(*)``
```(*)``
```(*)``
``^^^`
**********
Aniołku odpoczywaj,
a pamięć o Tobie
niech będzie zawsze żywa.....
`````Modlitwa...
````Pamięć...
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
¤*¨¨*¤.¸ღ¸. ¸.¤*¨¨*¤.¸ღ¸ ♥
♥ .¸.¤*¨¨*¤.¸ ♥ ♥.¸. ¤*¨¨*¤.
..........BARTUŚ.........
¤*¨¨*¤.¸ღ¸. ¸.¤*¨¨*¤.¸ღ¸ ♥
♥ .¸.¤*¨¨*¤.¸ ♥ ♥.¸. ¤*¨¨*¤.
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
Zostawię kiedyś słowa i odejdę Tak cicho i spokojnie - niepostrzeżenie Zostawię moje życie przed drzwiami śmierci i wejdę ... Wejdę tam, gdzie słychać tylko milczenie Gdzie nikt nie mówi, że przemija czas, Że dzień się kończy lub zaczyna, Że nie ma Ciebie i nie ma Nas Ludzi - dla których czas się zatrzymał. (Jacek Paterka, Zostawię kiedyś ...)
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Jeżeli mnie szukacie
Szukajcie w sercach Waszych
Tam jest moja przystań
Tam jest mój Raj
Tam zawsze jestem z Wami
Bartusiu. Bo gdzie nasze Skarby , tam i serca nasze. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
♡«♥«♡ BARTUNIU KOCHANY ♡«♥«♡ OKROPNA JEST TĘSKNOTA GDY MYŚL DO CIEBIE UCIEKA GDY MYŚL JEST JUŻ PRZY TOBIE A DROGA DO CIEBIE TAK DALEKA. ✽ڿڰ✽ڿڰ✽ڿڰ✽ڿڰ✽ڿڰ✽✽ڿڰ✽ڿڰ✽ڿڰ✽ڿڰ✽ڿڰ✽ .ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿJesteś w moim kochaniu, w sercu, w głowie, w mówieniu,w myślach, w każdym oddechu, w każdym cichym westchnieniu..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
Mikołajkowa lampeczka dla Ciebie *..* (░)...*...* ..*..*..*./██....* .*.....*./███....* ...*...*/████..* *....*./█████ ..*...{`______`}....*..* .*.././..◕. ...◕..*.._ ..*(....(__O__)....).... *..{........♥.....`-}...*- ..*..{..................}...*..* .......{........ ......}.....* .*....*..{............}....* ...*.....*..{......}....* *.....*....*•.¸_¸.•
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
___SYNU MÓJ___ Synu mój umiłowany. Synu mój ponad wszystko kochany. Synu mój jedyna nadziejo. Synu mój jedyna radości życia. Synu mój największa tęsknoto. Synu mój największy skarbie świata. Synu mój największe pragnienie. Synu mój,prawdziwa ma miłości. Jak bardzo mi Ciebie brakuje. Sam Bóg najlepiej wie. Zostałeś mi zabrany. Ty,który byłeś i jesteś moim życiem. Pragnę Cię przytulić i dotknąć. Pragnę pocałować i pogłaskać. Pragnę szepnąć Ci cichutko. KOCHAM CIĘ SYNU MÓJ Chciałabym być przy Tobie. I przy Tobie usnąć i wstać. Pragnę Cię widzieć każdego dnia. DLACZEGO TAK NIE JEST? ✿◥◣BARTUNIU KOCHANY,POSYŁAM CI MIKOŁAJKOWE ŚWIATEŁKO (*) ✿◥◣
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
W imieniu rodziców Ewelinki i Patrycji, dziękuję za urodzinowe światełko.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|