KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655480
Dodane ponad rok temu
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Zamiast ptaków Twoje życie uleciało, gdzieś w przestworza ponad chmury uskrzydlone. Twoje serce tu na ziemi bić przestało, oczy bliskich pozostają załzawione... --------------------((l)) -------------------(((l))) ------------------((((l)))) -------------------(((l))) --------------------((l)) -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -------- ♥*♥* ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ....♥*♥*
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,W jednej chwili
życie staje się koszmarem
tyle lat tyle dni
tyle wspólnych chwil
wspólne łzy,radości,marzenia
zamieniają się w pył...
gdy z tego świata odchodzi
ukochana osoba."
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bo nie wystarczy pamięć w kwiatach złożonych na płycie mogiły.
Trzeba nam w sercu ją zachować, żeby wśród nas bliskimi żyła.

Bartusiu
W moim sercu żyjesz zawsze.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Boże zabierasz Tych co maja serca szlachetne, a ci bez niego po ziemi stąpają.
Bartusiu.Nikt Cię nigdy zastąpić nie zdoła,bo nie ma takiego drugiego Anioła.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)(*)(*)
•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
.więc gdy nastanie jutro beze mnie , nie rozpaczaj , że jestem tak daleko od Ciebie , bo zawsze kiedy o mnie pomyślisz będę tuż, tuż w sercu Twym wielkim i kochającym ((*)) Czesław Niemen "Duch
Zgłoś SPAM
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
 ⊰✿JAK DŁUGO BĘDZIECIE O MNIE PAMIĘTAĆ,TAK DŁUGO BĘDĘ ŻYŁ WŚRÓD WAS. ⊰✿ ══♣ BARTUNIU KOCHANY,W DNIU PALENIA ŚWIEC,ZAPALAM MOJĄ ŚWIECĘ DLA CIEBIE ♣══  ⊰✿GDY UMIERA CZŁOWIEK,ŻYCIE STAJE SIĘ PUSTKĄ,GDY UMIERA DZIECKO UMIERA CAŁY ŚWIAT. ⊰✿
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
13.`12.2015 OGÓLNOŚWIATOWY DZIEŃ PALENIA ŚWIEC.

...by ich światło mogło wiecznie trwać !

Światełko dla Ciebie Bartusiu.
To prawdziwe też płonie dla Was kochane Dzieci.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
*•-★-•* Bo nasza miłość trwa i trwać będzie,
bo w naszych sercach WASZE biją serca.*•-★-•*
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Zostało tylko płakanie Ten smutek w garści trzyma Trzyma za serce i mocno ściska Ogarnia smutek brzemienny Rozpacz i tęsknota...:( •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)(*)(*) •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥ ++++++++++++++++++++++++++++
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   218   219   220   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.