|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655480
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Zamiast ptaków Twoje życie uleciało, gdzieś w przestworza ponad chmury uskrzydlone. Twoje serce tu na ziemi bić przestało, oczy bliskich pozostają załzawione... --------------------((l)) -------------------(((l))) ------------------((((l)))) -------------------(((l))) --------------------((l)) -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -------- ♥*♥* ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ....♥*♥*
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
,W jednej chwili
życie staje się koszmarem
tyle lat tyle dni
tyle wspólnych chwil
wspólne łzy,radości,marzenia
zamieniają się w pył...
gdy z tego świata odchodzi
ukochana osoba."
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bo nie wystarczy pamięć w kwiatach złożonych na płycie mogiły.
Trzeba nam w sercu ją zachować, żeby wśród nas bliskimi żyła.
Bartusiu
W moim sercu żyjesz zawsze.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Boże zabierasz Tych co maja serca szlachetne, a ci bez niego po ziemi stąpają.
Bartusiu.Nikt Cię nigdy zastąpić nie zdoła,bo nie ma takiego drugiego Anioła.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)(*)(*)
•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
.więc gdy nastanie jutro beze mnie , nie rozpaczaj , że jestem tak daleko od Ciebie , bo zawsze kiedy o mnie pomyślisz będę tuż, tuż w sercu Twym wielkim i kochającym ((*)) Czesław Niemen "Duch
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
⊰✿JAK DŁUGO BĘDZIECIE O MNIE PAMIĘTAĆ,TAK DŁUGO BĘDĘ ŻYŁ WŚRÓD WAS. ⊰✿ ══♣ BARTUNIU KOCHANY,W DNIU PALENIA ŚWIEC,ZAPALAM MOJĄ ŚWIECĘ DLA CIEBIE ♣══ ⊰✿GDY UMIERA CZŁOWIEK,ŻYCIE STAJE SIĘ PUSTKĄ,GDY UMIERA DZIECKO UMIERA CAŁY ŚWIAT. ⊰✿
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
13.`12.2015 OGÓLNOŚWIATOWY DZIEŃ PALENIA ŚWIEC.
...by ich światło mogło wiecznie trwać !
Światełko dla Ciebie Bartusiu.
To prawdziwe też płonie dla Was kochane Dzieci.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
*•-★-•* Bo nasza miłość trwa i trwać będzie,
bo w naszych sercach WASZE biją serca.*•-★-•*
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Zostało tylko płakanie Ten smutek w garści trzyma Trzyma za serce i mocno ściska Ogarnia smutek brzemienny Rozpacz i tęsknota...:( •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)(*)(*) •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥ ++++++++++++++++++++++++++++
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|