|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655449
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Gdyby tęsknota potrafiła krzyczeć, wszyscy którzy nas mijają ogłuchli
by natychmiast.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Byłeś Jesteś Będziesz Dla mnie na wieki Tęsknota spływa po sercu topiona ciepłem słonecznych promieni. Umoczyć w niej palec pragnę i poczuć jej słoność, delektować się nią do woli , by wreszcie wydobyć tą jedną nutkę słodyczy. Tylko jedna nutka by poczuć ukojenie w tęsknocie. ♥ ♡ ♥ ♡ ♥ ŚWIATEŁKO...PAMIĘCI...BARTUNIU KOCHANY♥ ♡ ♥ ♡ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥
Odtwórzmy w pamięci te piękne dni. Gdy Oni z nami przez życie szli. Ich ciepłe dłonie ciało nam grzało. A dobre słowa serce radowało. Niech takie wspomnienie zawsze jest z nami. By nigdy nie czuli, że są tam sami... ♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥ Śpij w pokoju wiecznej ciszy *******************
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
"Tych, których się kocha, nie traci się nigdy"
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Zgasła Twa świeczka. Zamknęła się księga życia,a na niej zapisane tylko 29 kart.
Reszta to czyste kartki, na które spływają łzy bólu , tęsknoty i żalu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKA MIŁOŚCI DLA CIEBIE KOCHANY ****** MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA JEST KAŻDEGO DNIA*** SPOCZYWAJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI *** PRZYTUL TWOJĄ MAMUNIĘ DO SERCA SWEGO... BADŻ BLISKO **** ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
Spojrzenia Bliskich odchodzących
są drogie
Odchodzą w przestrzeń przed nami
Wraca stamtąd miłość
Uśmiechają się daleko
Odchodząc pozostają
We wszystkich załamaniach moich
marzeń..
W.Dymny
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Naszego bólu nie odwróci czas, on już nie próbuje ukoić cierpienia.
Bartusiu
Niebo płacze deszczem nasze oczy łzami.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
✿ *.`♥..`*✿ *.`♥..`*✿ *.`♥..`*✿ *.`♥..`*
Bartuś śpij spokojnie......✿ *.`♥..`*
✿ *.`♥..`*✿ *.`♥..`*✿ *.`♥..`*✿ *.`♥..`*
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu.
Ból wciąż tkwi w sercu i nie zelżał wcale, bo Twoje ziemskie życie się zakończyło i zostały tylko piękne wspomnienia.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|