KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655449
Dodane ponad rok temu
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu. Gdyby tęsknota potrafiła krzyczeć, wszyscy którzy nas mijają ogłuchli
by natychmiast.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
Byłeś Jesteś Będziesz Dla mnie na wieki Tęsknota spływa po sercu topiona ciepłem słonecznych promieni. Umoczyć w niej palec pragnę i poczuć jej słoność, delektować się nią do woli , by wreszcie wydobyć tą jedną nutkę słodyczy. Tylko jedna nutka by poczuć ukojenie w tęsknocie. ♥ ♡ ♥ ♡ ♥ ŚWIATEŁKO...PAMIĘCI...BARTUNIU KOCHANY♥ ♡ ♥ ♡ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥
Odtwórzmy w pamięci te piękne dni. Gdy Oni z nami przez życie szli. Ich ciepłe dłonie ciało nam grzało. A dobre słowa serce radowało. Niech takie wspomnienie zawsze jest z nami. By nigdy nie czuli, że są tam sami... ♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥ Śpij w pokoju wiecznej ciszy *******************
Zgłoś SPAM
Lena D.

"Tych, których się kocha, nie traci się nigdy"
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu
Zgasła Twa świeczka. Zamknęła się księga życia,a na niej zapisane tylko 29 kart.
Reszta to czyste kartki, na które spływają łzy bólu , tęsknoty i żalu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKA MIŁOŚCI DLA CIEBIE KOCHANY ****** MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA JEST KAŻDEGO DNIA*** SPOCZYWAJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI *** PRZYTUL TWOJĄ MAMUNIĘ DO SERCA SWEGO... BADŻ BLISKO **** ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Spojrzenia Bliskich odchodzących
są drogie
Odchodzą w przestrzeń przed nami
Wraca stamtąd miłość
Uśmiechają się daleko
Odchodząc pozostają
We wszystkich załamaniach moich
marzeń..

W.Dymny
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Naszego bólu nie odwróci czas, on już nie próbuje ukoić cierpienia.
Bartusiu
Niebo płacze deszczem nasze oczy łzami.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
✿ *.`♥..`*✿ *.`♥..`*✿ *.`♥..`*✿ *.`♥..`*

Bartuś śpij spokojnie......✿ *.`♥..`*

✿ *.`♥..`*✿ *.`♥..`*✿ *.`♥..`*✿ *.`♥..`*
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu.
Ból wciąż tkwi w sercu i nie zelżał wcale, bo Twoje ziemskie życie się zakończyło i zostały tylko piękne wspomnienia.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   217   218   219   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.