|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655275
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Życie i śmierć , zawsze razem, tak blisko jak dzień i noc.
Lecz nie wiesz kiedy ta druga , pokaże Ci swoją moc.
Pokój Twojej Duszy, Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)__JESTEŚ____*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´_W__MOIM__*ild* __*ild*`•.´__SERDUSZKU__*ild* ____*ild*_____________*ild _______*ild*________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*____ *ild*__`•.,,.•
___________*ild**ild*____(¯`•´¯) ____________*ild*_______`•.,,.•
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★ ’•,`’•,*,•’`,•.....’przyszedł do mnie smutek... …..`’•,,•’......otulił mnie jak płaszcz żałobny ,ciemny... ,•’„’•,•’„’•,......i szeptał do mego ucha, ’•,`’•,*,•’`,•’....słowa ironią przybrane …..`’•,,•’.......że już mnie nie opuści ,•’„’•,•’„’•,.......na zawsze ’•,`’•,*,•’`,•’ ......ze mną zostanie... …..`’•,,•……’ ………,•’„’•,•’„’•, ………’•,`’•,*,•’`,•’.....PAMIĘTAM ………….`’•,,•’` ……………..…,•’„’•,•’„’•, ………..………’•,`’•,*,•’`,•’ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI …………..……….`’•,,•
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Nasze oczy ciągle smutne.Usta ciągle drżą. Jakie siły złe, okrutne.
Łez powodem naszym są?.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
TO CO NAJDROŻSZE ŚMIERĆ NAM ZABRAŁA. W SERCACH NASZYCH WIELKA PUSTKA ZOSTAŁA.... ____¶¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶¶ __¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _________¶¶¶¶¶¶¶¶ ___________¶¶¶¶ ____________¶¶ _____________¶
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
To Oni wcześniej niż my bilet na tamten świat dostali.Ciąg dalszy już wieczność dopisze.
Bartusiu. Niech zawsze płonie dla Ciebie światełko mojej pamięci.
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Przed nami – pustka, A za nami – ciemność. Dookoła – cisza..Ten smutek w garści trzyma. Trzyma za serce i mocno ściska. Ogarnia smutek brzemienny. •’``’•,•’``’•, ☸ڿڰۣ— ’•,`’•,*,•’`,•’ ....`’•,,•’ .........ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.... ........,•’``’•,•’``’•,NA ZAWSZE W SERCU I PAMIĘCI... ........’•,`’•,*,•’`,•’........... ...........`’•,,•’ ☸ڿڰۣ—
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
Wiersz ks. Lucjana Szczepaniaka SCJ "Nie rozumiem... Panie, kto zrozumie Ciebie... Wszak zamknąłeś swoje Serce W piersiach rodziców dziecka I nauczyłaś ich kochać... Nie dziw się, że teraz płaczą, Bo nie przeczuwali Że tak szybko wróci do Ciebie, A oni zostaną sami... Proszę, daj im nadzieję, Która jak balsam Zagoi duchowe rany I pozwoli dalej żyć... Jeśli nauczyłeś kochać bliskich To daj również siłę, Aby się z nimi rozstać I zaufać, że dobrze im u Ciebie..."
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Tyle nieposkładanych myśli.
Tyle spływających łez po policzku.
To wszystko co mamy dziś Bartusiu.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
•❤•¸.•´`•.¸• ❤ •¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤• Kiedy serce opłakuje to co straciło.... dusza raduje się z tego co odnalazła .... Światełka mej pamięci,niech nigdy nie gasną. •❤•¸.•´`•.¸• ❤ •¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤•
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|