KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655275
Dodane ponad rok temu
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Życie i śmierć , zawsze razem, tak blisko jak dzień i noc.
Lecz nie wiesz kiedy ta druga , pokaże Ci swoją moc.
Pokój Twojej Duszy, Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)__JESTEŚ____*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´_W__MOIM__*ild* __*ild*`•.´__SERDUSZKU__*ild* ____*ild*_____________*ild _______*ild*________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*____ *ild*__`•.,,.•
___________*ild**ild*____(¯`•´¯) ____________*ild*_______`•.,,.•
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★ ’•,`’•,*,•’`,•.....’przyszedł do mnie smutek... …..`’•,,•’......otulił mnie jak płaszcz żałobny ,ciemny... ,•’„’•,•’„’•,......i szeptał do mego ucha, ’•,`’•,*,•’`,•’....słowa ironią przybrane …..`’•,,•’.......że już mnie nie opuści ,•’„’•,•’„’•,.......na zawsze ’•,`’•,*,•’`,•’ ......ze mną zostanie... …..`’•,,•……’ ………,•’„’•,•’„’•, ………’•,`’•,*,•’`,•’.....PAMIĘTAM ………….`’•,,•’` ……………..…,•’„’•,•’„’•, ………..………’•,`’•,*,•’`,•’ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI …………..……….`’•,,•
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu. Nasze oczy ciągle smutne.Usta ciągle drżą. Jakie siły złe, okrutne.
Łez powodem naszym są?.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
TO CO NAJDROŻSZE ŚMIERĆ NAM ZABRAŁA. W SERCACH NASZYCH WIELKA PUSTKA ZOSTAŁA.... ____¶¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶¶ __¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _________¶¶¶¶¶¶¶¶ ___________¶¶¶¶ ____________¶¶ _____________¶
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
To Oni wcześniej niż my bilet na tamten świat dostali.Ciąg dalszy już wieczność dopisze.
Bartusiu. Niech zawsze płonie dla Ciebie światełko mojej pamięci.
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Przed nami – pustka, A za nami – ciemność. Dookoła – cisza..Ten smutek w garści trzyma. Trzyma za serce i mocno ściska. Ogarnia smutek brzemienny. •’``’•,•’``’•, ☸ڿڰۣ— ’•,`’•,*,•’`,•’ ....`’•,,•’ .........ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.... ........,•’``’•,•’``’•,NA ZAWSZE W SERCU I PAMIĘCI... ........’•,`’•,*,•’`,•’........... ...........`’•,,•’ ☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Wiersz ks. Lucjana Szczepaniaka SCJ "Nie rozumiem... Panie, kto zrozumie Ciebie... Wszak zamknąłeś swoje Serce W piersiach rodziców dziecka I nauczyłaś ich kochać... Nie dziw się, że teraz płaczą, Bo nie przeczuwali Że tak szybko wróci do Ciebie, A oni zostaną sami... Proszę, daj im nadzieję, Która jak balsam Zagoi duchowe rany I pozwoli dalej żyć... Jeśli nauczyłeś kochać bliskich To daj również siłę, Aby się z nimi rozstać I zaufać, że dobrze im u Ciebie..."
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Tyle nieposkładanych myśli.
Tyle spływających łez po policzku.
To wszystko co mamy dziś Bartusiu.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
•❤•¸.•´`•.¸• ❤ •¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤• Kiedy serce opłakuje to co straciło.... dusza raduje się z tego co odnalazła .... Światełka mej pamięci,niech nigdy nie gasną. •❤•¸.•´`•.¸• ❤ •¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤•
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   206   207   208   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.