KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655270
Dodane ponad rok temu
mama śp.Konrada
„Pokorna miłość jest potęgą, z którą żadna siła równać się nie może.” Fiodor Dostojewski Światełko mojej nieustającej pamięci na dzisiejszy dzień...i za dni mojej nieobecności... wraz z podziękowaniem za płonące światełka u Syna ...za wierne trwanie…,za słowa pokrzepienia, za zrozumienie za wspólny sierocy los... Z serdecznym pozdrowieniem Grażyna z rodziną
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Tęsknota jest straszna , gdy w świat myśl ucieka. Gdy się dziecko kocha , lecz kocha z daleka.
Bartusiu. Patrzysz oczami pełnymi uśmiechu w nasze oczy pełne łez.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu.
W Niebo wznoszę oczęta, choć nie mówię lecz pamiętam.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Ci, co odchodzą, Wciąż z nami są. I żyją sobie Obok nas. Patrzą z miłością Na nasze dni I Czasem się śmieją Przez łzy. Co tu jest jawą, co snem, Kto tu istnieje, kto nie7 A może nas, tu nie ma nas, A oni są. Co tu jest prawdą, co nie, Po której stronie jest sens Bo jeśli tam, po co jest Ten nasz świat Ci, co odchodzą Wciąż z nami są. Czujesz ich pomoc, Gdy jest źle. Więc gdy z ciemnością Rozmawiasz, to... Oni Cię widzą, Oni są. Co tu jest jawą, co snem.., TWOJEJ PAMIĘCI ... ♥♥¸¸.•*´¯`♥♥¸¸.•*´¯`♥♥...BARTUNIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu. Serce nie starzeje się , ono wciąż kocha tak samo, a może jeszcze mocniej.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ Trudno cieszyć się bo – smutek ogarnia duszę
I serce ściska żal a ból nie daje o sobie zapomnieć ❤
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKA
WRAZ Z SZEPTEM MODLITWY
DO NIEBA ŚLĘ .............
POKÓJ TWOJEJ DUSZY........
★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
۞ Czy można samym żyć wspomnieniem ?
......۞
..........۞
.............۞
.................۞ Śpij spokojnie......♥
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia. [ P. Holbach ] Bez Ciebie nic już nie będzie tak samo… Zimowe światełko mojej pamięci niech rozjaśnia Ci drogę… Dziękuję za pamięć o moim Synku Konradku. W ten trudny czas, gdy zbliża się smutna Rocznica śmierci proszę o modlitwę.
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
•❤•¸.•´`•.¸• ❤ •¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤• Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.... Światełko pamięci dla Ciebie Aniołku.... •❤•¸.•´`•.¸• ❤ •¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤•
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   205   206   207   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.