|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655270
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama śp.Konrada
|
|
„Pokorna miłość jest potęgą, z którą żadna siła równać się nie może.” Fiodor Dostojewski Światełko mojej nieustającej pamięci na dzisiejszy dzień...i za dni mojej nieobecności... wraz z podziękowaniem za płonące światełka u Syna ...za wierne trwanie…,za słowa pokrzepienia, za zrozumienie za wspólny sierocy los... Z serdecznym pozdrowieniem Grażyna z rodziną
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Tęsknota jest straszna , gdy w świat myśl ucieka. Gdy się dziecko kocha , lecz kocha z daleka.
Bartusiu. Patrzysz oczami pełnymi uśmiechu w nasze oczy pełne łez.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu.
W Niebo wznoszę oczęta, choć nie mówię lecz pamiętam.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Ci, co odchodzą, Wciąż z nami są. I żyją sobie Obok nas. Patrzą z miłością Na nasze dni I Czasem się śmieją Przez łzy. Co tu jest jawą, co snem, Kto tu istnieje, kto nie7 A może nas, tu nie ma nas, A oni są. Co tu jest prawdą, co nie, Po której stronie jest sens Bo jeśli tam, po co jest Ten nasz świat Ci, co odchodzą Wciąż z nami są. Czujesz ich pomoc, Gdy jest źle. Więc gdy z ciemnością Rozmawiasz, to... Oni Cię widzą, Oni są. Co tu jest jawą, co snem.., TWOJEJ PAMIĘCI ... ♥♥¸¸.•*´¯`♥♥¸¸.•*´¯`♥♥...BARTUNIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Serce nie starzeje się , ono wciąż kocha tak samo, a może jeszcze mocniej.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❤ Trudno cieszyć się bo – smutek ogarnia duszę
I serce ściska żal a ból nie daje o sobie zapomnieć ❤
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKA
WRAZ Z SZEPTEM MODLITWY
DO NIEBA ŚLĘ .............
POKÓJ TWOJEJ DUSZY........
★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
۞ Czy można samym żyć wspomnieniem ?
......۞
..........۞
.............۞
.................۞ Śpij spokojnie......♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia. [ P. Holbach ] Bez Ciebie nic już nie będzie tak samo… Zimowe światełko mojej pamięci niech rozjaśnia Ci drogę… Dziękuję za pamięć o moim Synku Konradku. W ten trudny czas, gdy zbliża się smutna Rocznica śmierci proszę o modlitwę.
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
•❤•¸.•´`•.¸• ❤ •¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤• Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.... Światełko pamięci dla Ciebie Aniołku.... •❤•¸.•´`•.¸• ❤ •¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤•
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|