|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655034
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama Emilka A, siostra A. Wójcika
|
|
____________ (¯`v´¯) ____________(¯`(♥)´¯) _____ (¯`v´¯)__(_.^._) (¯`v´¯) ____ (¯`(♥)´¯) ______(¯`(♥)´¯) ___¶¶ (_.^._)¶¶__¶_¶¶(_.^._)¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`(♥)´¯)¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶(_.^._)¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`(♥)´¯)¶¶¶ ___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶(_.^._)¶¶ ______¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶¶¶¶¶ ________¶¶¶(¯`(♥)´¯)¶¶ ___________¶(_.^._)¶ _____ (¯`v´¯)_ ¶¶¶¶¶ ____ (¯`(♥)´¯)_ ¶¶¶ _____ (_.^._)____¶
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
Bartku...
•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀•*
Pamiętam....
•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀•*
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Usiadłam na ławce ukrytej wśród drzew, tak żeby nikt mnie nie widział. Kąciki ust lekko zadrżały, a oczy się zaszkliły. Dlaczego me serce i dusza tak są udręczone, nie mogą zaznać spokoju... Tak cichutko siedząc, łza za łzą spływała po policzku. Jak wyrazić smutek i tęsknotę? Gdy serce tak smutne, . Co wtedy począć... w tej codzienności? A Ty tak daleko jesteś mój syneczku, moje serce wciąż bardzo cierpi... Czy to tak wiele, gdy marzyć zaczynam? Świat byłby taki prostszy i niezawiły, gdybyś się zjawił mój synku I moje serce tak błądzić będzie, zanim się w końcu Ciebie doczeka. ♥✿✿♥ BARTUNIU KOCHANY ♥✿✿♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
•*✿*• Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze . •*✿*•
DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA ZA PAMIĘĆ O MOICH
BLISKICH I ZA WYROZUMIAŁOŚĆ POZDRAWIAM SMUTNYM SERCEM
|
Zgłoś SPAM
 |
siostra śp. B. Bentlejewskiej
|
|
Mocno wierzę Bartku,
że w tym lepszym świecie
jesteś szczęśliwy.
*•.¸♥¸.•* ..*•.¸♥¸.•* ..*•.¸♥¸.•*
Smutne światełko pamięci!
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
(*)(*)(*)(*)(*)(*) Żyjemy, ale nic,nie jest tak, jak było kiedyś... Już nie jesteśmy tacy sami…. Bo bardzo tęsknimy za Wami... Światełko weekendowe dla Ciebie Aniołku Kochany .... (*)(*)(*)(*)(*)(*)
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
...droga pędzi z nami bez wytchnienia, Chciałbym i mój ślad na drogach ocalić od zapomnienia.( K. I. Gałczyński ) Bartusiu.Twój ślad pozostał w naszych sercach i to czyni Cię nieśmiertelnym. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Mamusi dziękuję za modlitwę, w tak cudownym miejscu, za naszych Aniołeczków.
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Bezsenne noce nie omijają mnie
Odkąd Ciebie nie ma
Moje życie
Powoli roztrzaskuje się
I wlecze się
Tak dzień za dniem
I dobrze wiem
Rozbite lustro nie odbije nic :( ▒♥▒ BARTUNIU KOCHANY ▒♥▒
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼
Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe…
☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
w mojej głowie plączą się myśli nie zaglądaj tam jestem jak w koszmarnym śnie obudż mnie wokół tylko mgła nie widać nic wyprowadż mnie chcę zobaczyć wiosnę,świat i ludzi pokaż mi słońce chcę się wydostać z tego kokonu beznadziei,obłędu i cierpienia otwórz mi oczy i oddaj duszę zabierz smutek i łzy zabierz cierpienie,pozwól żyć daj mi szansę… ▒♥▒ WRÓĆ BARTUNIU KOCHANY ▒♥▒
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|