KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655034
Dodane ponad rok temu
mama Emilka A, siostra A. Wójcika
____________ (¯`v´¯) ____________(¯`(♥)´¯) _____ (¯`v´¯)__(_.^._) (¯`v´¯) ____ (¯`(♥)´¯) ______(¯`(♥)´¯) ___¶¶ (_.^._)¶¶__¶_¶¶(_.^._)¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`(♥)´¯)¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶(_.^._)¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`(♥)´¯)¶¶¶ ___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶(_.^._)¶¶ ______¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶¶¶¶¶ ________¶¶¶(¯`(♥)´¯)¶¶ ___________¶(_.^._)¶ _____ (¯`v´¯)_ ¶¶¶¶¶ ____ (¯`(♥)´¯)_ ¶¶¶ _____ (_.^._)____¶
Zgłoś SPAM
Lena D.
Bartku...
 
•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀•*

Pamiętam....

•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀•*



Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Usiadłam na ławce ukrytej wśród drzew, tak żeby nikt mnie nie widział. Kąciki ust lekko zadrżały, a oczy się zaszkliły. Dlaczego me serce i dusza tak są udręczone, nie mogą zaznać spokoju... Tak cichutko siedząc, łza za łzą spływała po policzku. Jak wyrazić smutek i tęsknotę? Gdy serce tak smutne, . Co wtedy począć... w tej codzienności? A Ty tak daleko jesteś mój syneczku, moje serce wciąż bardzo cierpi... Czy to tak wiele, gdy marzyć zaczynam? Świat byłby taki prostszy i niezawiły, gdybyś się zjawił mój synku I moje serce tak błądzić będzie, zanim się w końcu Ciebie doczeka. ♥✿✿♥ BARTUNIU KOCHANY ♥✿✿♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
•*✿*• Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze . •*✿*•





DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA ZA PAMIĘĆ O MOICH
BLISKICH I ZA WYROZUMIAŁOŚĆ POZDRAWIAM SMUTNYM SERCEM
Zgłoś SPAM
siostra śp. B. Bentlejewskiej
Mocno wierzę Bartku,
że w tym lepszym świecie
jesteś szczęśliwy.

*•.¸♥¸.•* ..*•.¸♥¸.•* ..*•.¸♥¸.•*
Smutne światełko pamięci!
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
(*)(*)(*)(*)(*)(*) Żyjemy, ale nic,nie jest tak, jak było kiedyś... Już nie jesteśmy tacy sami…. Bo bardzo tęsknimy za Wami... Światełko weekendowe dla Ciebie Aniołku Kochany .... (*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
...droga pędzi z nami bez wytchnienia, Chciałbym i mój ślad na drogach ocalić od zapomnienia.( K. I. Gałczyński ) Bartusiu.Twój ślad pozostał w naszych sercach i to czyni Cię nieśmiertelnym. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Mamusi dziękuję za modlitwę, w tak cudownym miejscu, za naszych Aniołeczków.
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Bezsenne noce nie omijają mnie
Odkąd Ciebie nie ma
Moje życie
Powoli roztrzaskuje się
I wlecze się
Tak dzień za dniem
I dobrze wiem
Rozbite lustro nie odbije nic :( ▒♥▒ BARTUNIU KOCHANY ▒♥▒
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼

Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe…

☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼♥☼
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
w mojej głowie plączą się myśli nie zaglądaj tam jestem jak w koszmarnym śnie obudż mnie wokół tylko mgła nie widać nic wyprowadż mnie chcę zobaczyć wiosnę,świat i ludzi pokaż mi słońce chcę się wydostać z tego kokonu beznadziei,obłędu i cierpienia otwórz mi oczy i oddaj duszę zabierz smutek i łzy zabierz cierpienie,pozwól żyć daj mi szansę… ▒♥▒ WRÓĆ BARTUNIU KOCHANY ▒♥▒
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   183   184   185   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.