|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655019
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Dzieląc i ból i radość, Dzieląc bunt i pokój, Dzieląc wiarę i zwątpienie I wspierając się w żałobie i w próbie odrodzenia…….. tak nam żle, tak nam ciężko ,tak tęsknimy... ♥♥¸¸.•*´¯`♥♥¸¸.•*´¯`♥♥ BARTUSIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
Łza na policzku matki... Otrzeć ją trudno niezmiernie... Ta łza na policzku matki, a w sercu... w sercu ciernie... Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa... Łza, co dnia każdego od nowa serce rozrywa... Kto zrozumie, ogarnie matki łzy i cierpienie... Kto pochylić się zechce nad jej bólem, tęsknieniem... Łza na policzku matki... wycieram ją od nowa a ona płynie i płynie wyschnąć wciąż nie gotowa... ☾●✽●☽ANIOŁKU KOCHANY☾●✽●☽
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
Bartku śpij słodko w objęciach Pana...
♥
,,Każdy dzień życia jest jak ciemna noc.
Nikt nie wie, co się wydarzy za minutę,
a mimo to idzie do przodu.
Bo ufa, bo wierzy.''
/ Paulo Coelho /
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
Miłość nie umiera... Zostawia w sercu ślad.... Słodki ślad istnienia.... Schowany gdzieś na dnie.... ``````` ( ``````` (( `````` ((,)... ```` [(¯♥¯)] NIEGASNĄCE ```` [(¯♥¯)]ŚWIATEŁKO ```` [(¯♥¯)]PAMIĘCI ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Nic co zakorzenione w miłości nie będzie stracone, bo stało się częścią życia.
Jesteś zawsze wśród nas.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
NIECH ZAWSZE SIĘ TLI *****
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
¤»((¯♥¯))«¤•
• ¤»((¯♥¯))«¤•
.....•¤»((¯♥¯))«¤•
.........•¤»((¯♥¯))«¤•
...............•¤»((¯♥¯))«¤•
POKÓJ CI WIECZNY W CICHEJ KRAINIE, GDZIE BÓL NIE SIĘGA, GDZIE ŁZA NIE PŁYNIE. ............( ...........(,) .........|::::::|... * .........|::::::|.)/¸.¤ª“˜¨ ˜“¨˜“ª¤.¸::::|)/¸.¤ª“˜¨¨˜“¨* ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨…* ....Światełko pamięci... ♥ DLA CIEBIE ANIOŁKU. ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
•۞• °*”˜***˜”*° •۞•
* NAJJAŚNIEJSZE *
*** ŚWIATEŁKO ***
*WIECZNEJ PAMIĘCI*
•۞ •°*”˜***˜”*° •۞•
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Łza to też krew....tylko z Duszy nie z ciała i dlatego taka przejrzysta i biała. Niebiańskie światełko dla Ciebie Bartusiu i to za sobotę i niedzielę. Niech płonie i ogrzewa twoje serduszko.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ *♥* ✬
Już? Tak prędko? Co to było?
Coś strwonione? Pierzchło skrycie?
Czy się młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?
✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ *♥* ✬
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|