KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654989
Dodane ponad rok temu
MAMA ŚP.ROBERTA N.
░▄█▄ ░░█░ Śmierć, to tylko proste słowo... na opisanie brakuje nam słów... gdy nas spotyka, nie potrafimy zrozumieć tego, co się naprawdę stało... Pamiętam o Tobie ANIOŁKU [*] [*][*] ░▄█▄ ░░█░ Dziękuję Twoim bliskim,za pamięć dla mego Syna.Do września,będę rzadziej ,ale codziennie w mej modlitwie pamiętać o Tobie będę.
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Zgasło światło i nastała ciemność... Odszedłeś choć tak bardzo chciałeś być ze mną... tak mi brakuje naszych chwil spędzonych razem, Twych szczerych oczu i Twojego uśmiechu promiennego... ale wierzę,że spotkam Cię jeszcze i przyjdzie chwila gdy znów będziemy razem... zawsze pozostaniesz w moim sercu i w mej pamięci mój Ty najdroższy i ukochany ¸.•♥•.¸BARTUNIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."

Z ogromnym żalem zapalam światełko pamięci…
(**)
To nie tak powinno być…Bartku...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
♥*•.◕.•*♥*•.◕.•*♥*•.◕.•* ♥*•.◕.•*♥*•.◕.•* ♥ MOJE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU NA DZISIAJ I ZA POPRZEDNIE DNI (*)(*)(*)(*) ŚPIJ ANIOŁKU W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI **** ♥*•.◕.•*♥*•.◕.•*♥*•.◕.•* ♥*•.◕.•*♥*•.◕.•* ♥
*****P A M I Ę T A M*****
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
................✿               .............✿.√,•*´✿               ....(¯`v´¯) •./¸✿ )               (¯` ✿..¯))/•✿¸.               .(_.^._)√•*´✿                ✿•*´)//´✿               )¯`.|/ ۰̮̑✿               `-.|/.´¯)               /.-‘”__LAMPECZKA OD SERCA ZAPALONA                I BUKIECIK WIOSENNYCH KWIATKÓW..❤️❤️           
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Kiedy będę bardzo daleko-nie płacz.
Gdy odejdę i zostawię świat-żyj dalej.
A gdy ze zdjęcia starego zniknę-zachowaj mnie w sercu.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Gdzie Cię odnajdę, w jakiej świata stronie. Kto otrze łzy nasze i poda pomocne dłonie...
Bartusiu....♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
siostra śp. B. Bentlejewskiej
Twój nowy świat tak bardzo daleki.... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki.... .............`•.¸(¨`•. •´¨) .... ............×`•.¸.•´× (¨`•.•´¨) .................(¨`•.•´¨). ×`•.¸.•´× ............... ×`•.¸.•´ Światełko na dobranoc!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
♥*•.◕.•*♥*•.◕.•*♥*•.◕.•* ♥*•.◕.•*♥*•.◕.•* ♥
MOJE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU Czas jest zbyt wolny ...dla tych co czekają Zbyt prędki dla tych ...co się boją Zbyt długi dla tych ...co cierpią Zbyt krótki dla tych ...co się cieszą Lecz dla tych co Kochają ...Czas Jest Wiecznością.... ♥*•.◕.•*♥*•.◕.•*♥*•.◕.•* ♥*•.◕.•*♥*•.◕.•* ♥
MOJE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Hanna T.





_____✿۰̮̑✿۰̮
___ .۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿
___..̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿
___۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿
___´ .۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿ 
___)¯`.|/ ۰̮
___(`-|/.´¯) MAJOWY BUKIECIK DLA CIEBIE
____`.|.-‘ BARTUSIU



Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   180   181   182   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.