KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654977
Dodane ponad rok temu
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)(*) ANIOŁKU (*)(*)(*) GWIAZDY NA NIEBIE , MÓWIĄ ZA CIEBIE... ŻE JESTEŚ , ŻE ŻYJESZ... WŚRÓD TYCH KTÓRZY CIĘ ZNALI I TYCH... KTÓRZY TAK BARDZO KOCHALI I NADAL KOCHAJĄ... NIEBO JEST TERAZ TWOIM DOMEM **** ____ )) ____/( __ ((❤️ )) ____|♥| __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
................✿               .............✿.√,•*´✿               ....(¯`v´¯) •./¸✿ )               (¯` ✿..¯))/•✿¸.               .(_.^._)√•*´✿                ✿•*´)//´✿               )¯`.|/ ۰̮̑✿               `-.|/.´¯)               /.-‘”__LAMPECZKA OD SERCA ZAPALONA                I BUKIECIK WIOSENNYCH KWIATKÓW..❤️❤️           
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Ja w daleką podróż ruszam.
Do niczego was nie zmuszam...
Tylko o modlitwę proszę...

Światełko na dzisiaj i na jutro dla Ciebie Bartusiu. Niech ono wiecznie płonie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡

TYSIĄCE ŚWIATEŁEK DO NIEBA ŚLĘ...
DO CIEBIE ANIOŁKU KOCHANY...
***MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA***

♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Serca nasze płaczą i tęsknią.
Serca nasze tylko dla Was biją.
Serca nasze Was kochają-dlatego żyją.
Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Łza na policzku matki... Otrzeć ją trudno niezmiernie... Ta łza na policzku matki, a w sercu... w sercu ciernie... Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa... Łza, co dnia każdego od nowa serce rozrywa... Kto zrozumie, ogarnie matki łzy i cierpienie... Kto pochylić się zechce nad jej bólem, tęsknieniem... Łza na policzku matki... wycieram ją od nowa a ona płynie i płynie wyschnąć wciąż nie gotowa... ........) .........(( .........))) ........(()) .......((())) .......((())) .....[╣██╠] .....[╣██╠] .....[╣██╠]
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
To takie smutne i tak bardzo boli... Dlaczego odchodzą Anioły??? ---------------------(l) --------------------((l)) -------------------(((l))) ------------------((((l)))) -------------------(((l))) --------------------((l)) -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ Bo świat się pomylił.... Pamiętam…
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
cisza i brak Kogoś, kto szedł razem z nami....i nie ma takich słów, by móc powiedzieć wszystko w tej ciszy.
Moja wieczna pamięć dla ciebie Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
(¯`♥´¯)Dzieli nas
`*.¸.*´........Tylko czas..
¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`•♥ ♥ ♥PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Dzieci cicho wymykają się do Boga, Ich imiona zacierają krople tęsknoty. Bóg rozpina nad nimi parasol nadziei, One biegają po kałużach łez boso. Już są beztroskie, A tęcza wiary wskazuje im drogę. Ks. Lucjan Szczepaniak ░▄█▄ ░░█░ ŚPIJ BARTUNIU SNEM ANIOŁA,TAM CIĘ ZBUDZIĆ NIKT NIE ZDOŁA..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   179   180   181   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.