|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654977
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
(*)(*)(*) ANIOŁKU (*)(*)(*) GWIAZDY NA NIEBIE , MÓWIĄ ZA CIEBIE... ŻE JESTEŚ , ŻE ŻYJESZ... WŚRÓD TYCH KTÓRZY CIĘ ZNALI I TYCH... KTÓRZY TAK BARDZO KOCHALI I NADAL KOCHAJĄ... NIEBO JEST TERAZ TWOIM DOMEM **** ____ )) ____/( __ ((❤️ )) ____|♥| __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
................✿ .............✿.√,•*´✿ ....(¯`v´¯) •./¸✿ ) (¯` ✿..¯))/•✿¸. .(_.^._)√•*´✿ ✿•*´)//´✿ )¯`.|/ ۰̮̑✿ `-.|/.´¯) /.-‘”__LAMPECZKA OD SERCA ZAPALONA I BUKIECIK WIOSENNYCH KWIATKÓW..❤️❤️
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Ja w daleką podróż ruszam.
Do niczego was nie zmuszam...
Tylko o modlitwę proszę...
Światełko na dzisiaj i na jutro dla Ciebie Bartusiu. Niech ono wiecznie płonie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡
TYSIĄCE ŚWIATEŁEK DO NIEBA ŚLĘ...
DO CIEBIE ANIOŁKU KOCHANY...
***MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA***
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Serca nasze płaczą i tęsknią.
Serca nasze tylko dla Was biją.
Serca nasze Was kochają-dlatego żyją.
Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
Łza na policzku matki... Otrzeć ją trudno niezmiernie... Ta łza na policzku matki, a w sercu... w sercu ciernie... Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa... Łza, co dnia każdego od nowa serce rozrywa... Kto zrozumie, ogarnie matki łzy i cierpienie... Kto pochylić się zechce nad jej bólem, tęsknieniem... Łza na policzku matki... wycieram ją od nowa a ona płynie i płynie wyschnąć wciąż nie gotowa... ........) .........(( .........))) ........(()) .......((())) .......((())) .....[╣██╠] .....[╣██╠] .....[╣██╠]
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
To takie smutne i tak bardzo boli... Dlaczego odchodzą Anioły??? ---------------------(l) --------------------((l)) -------------------(((l))) ------------------((((l)))) -------------------(((l))) --------------------((l)) -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ -----------------@@@@@ Bo świat się pomylił.... Pamiętam…
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
cisza i brak Kogoś, kto szedł razem z nami....i nie ma takich słów, by móc powiedzieć wszystko w tej ciszy.
Moja wieczna pamięć dla ciebie Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
(¯`♥´¯)Dzieli nas
`*.¸.*´........Tylko czas..
¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`•♥ ♥ ♥PAMIĘTAM
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Dzieci cicho wymykają się do Boga, Ich imiona zacierają krople tęsknoty. Bóg rozpina nad nimi parasol nadziei, One biegają po kałużach łez boso. Już są beztroskie, A tęcza wiary wskazuje im drogę. Ks. Lucjan Szczepaniak ░▄█▄ ░░█░ ŚPIJ BARTUNIU SNEM ANIOŁA,TAM CIĘ ZBUDZIĆ NIKT NIE ZDOŁA..
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|