.." Czy nadejdzie kiedyś spokój? Kiedy spojrzę w przód bez strachu?
Zawsze chyba już tak będzie aż miękkiego zaznam piachu.Obok mego spocznę
dziecka,duszą będę już daleko. Tam gdzie szczęście
Zgłoś SPAM
rodzice
Zgłoś SPAM
Sis
[*]
Zgłoś SPAM
Iwona
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Czas wszystko zabiera Bo zabrać jest w stanie Lecz nigdy nie zabierze tego,co w
sercu zostanie(*)
Zgłoś SPAM
Katarzyna
[*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Wszystko to,co kiedyś było ważne,dziś po prostu się nie liczy.Niech
światełko mojej pamięci,zaświeci się w Twoim niebie.
Zgłoś SPAM
Sis
[*]
Zgłoś SPAM
Katarzyna
[*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
TWOJE ŻYCIE TAK KRÓTKO TRWAŁO ,A TYLE BÓLU ZOSTAŁO.SMUTNE ŚWIATEŁKO
CIEBIE(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
"Są ludzie, którym szczęście mignie tylko na moment, na moment tylko
się ukaże po to tylko, by uczynić życie tym smutniejsze i okrutniejsze"
S.Dygat WASZE SERCA PRZESTAŁY BIĆ,NASZE BIJĄ LECZ BOLĄ...
Zgłoś SPAM
rodzice
Zgłoś SPAM
Katarzyna
[*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Samotność,smutek,żal,pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje..Waszych uśmiechów,żartów,Waszej obecności przy stole..Światełko
od Wszystkich którzy tęsknią...
Zgłoś SPAM
Sylwia
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice
Zgłoś SPAM
Sis
[*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Zabrane plany marzenia.Brak Was jest ciężarem ciszy.Nie mieści się ani w
głowie,ani w sercu słowo NIGDY bo przecież,to tak strasznie długo.Śpij
spokojnie.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak ciężko jest żyć odkąd Twe serce przestało bić.Zasnąłeś jakby to
było dziś,szczęśliwe dni zakryły łzy. Światełko dla Ciebie aniele
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.