Ci ,których kochamy, nie umierają nigdy ,bo miłość ,to
nieśmiertelność.....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
W milionach światełek ziemskich zniczy,są nasze myśli - o Was kochani.
Widzimy znowu Wasze oblicza...nie zmienione wcale - w niebios
otchłani...Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Światełko PAMIĘCI dla CIEBIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
mama
życie jest piękne dopóki wszystko układa się po naszej myśli lecz gdy
nagle tracimy najbliższą osobę to życie staje się
koszmarem.....(*)(*)(*)KOCHAM CIĘ CÓRECZKO
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny." ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I
MODLITWA NA DZISIAJ[*][*]
Zgłoś SPAM
Iwona S.
Dlaczego ....
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Czas wszystko zabiera..bo zabrać jest w stanie!Lecz nigdy nie zabierze tego..co
w sercu zostanie[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza.
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to, co było skarbem na zawsze zabrało...
Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij..
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Anulko..[*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
śpij spokojnie Aniołku..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...wszystkie me myśli do Nieba
lecą....Zamykam oczy i uciekam w nieznane...Tam gdzie moje dziecko
ukochane.....[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Gdzie nie ma łez i cierpień kres,i słońce zawsze świeci...
To właśnie tam u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas. Światełko i
modlitwa dla Ciebie...Śpij spokojnie.....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
najjaśniejsze światełko do nieba Aniołeczku...[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
...Mijają dni , tygodnie i miesiące , ale Pamięć , Tęsknota i Miłość
pozostaną do końca naszych dni ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...LECZ PŁOMYK PAMIĘCI...
TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...AŻ PO CZASU KRES...((**)) ŚPIJ SPOKOJNIE.....
Zgłoś SPAM
Kasia Kacprzak
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama
ŻYCIE BEZ CIEBIE NIE MA SENSU,BEZ CIEBIE TO NIE ŻYCIE TYLKO TORTURA.....KOCHAM
CIĘ MÓJ SKARBIE (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Chociaż Twój płomień życia zgasł, To myśl o Tobie jest zawsze w nas.♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Aneczko ♥*
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
.Dziecko to słońce, radość i miłość dziecko to największy skarb, gdy
zbyt szybko zgaśnie jego płomień, nasze serce ogarnia rozpacz,ból,smutek i
żal..." Aniołeczku...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czym jest wspomnienie,Tym co odeszło,Łzą która liczy czas miniony,
Szczęściem ukrytym głęboko w sercu,I tym co w nas pozostało.Czym jest
wspomnienie?radością,tęsknotą,smutkiem,pragnieniem.żalem Śpij.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.