Bóg widzi śmierć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako
bramę (*)(*)(*) Światełko i modlitwa dla Ciebie.Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama ANI O
dla Aniołka
Zgłoś SPAM
WOJCIECH MUSZYNSKI TATA
WSZYSTKIEGO CZEGO BYS CHCIALA,CHCESZ(BO MNIE SLYSZYSZ),BLEKITNEGO NIEBA,SLONCA
CIEPLEGO I MILOSCI PANA BOGA WIELKIEGO. ALE I TATY TWEGO KTORY CIE KOCHA I NIGDY
NIE ZAPOMNI.KOŚAM CIĘ ANULKA.TATUŚ.MASZ5
Zgłoś SPAM
Wojciech Muszynski TATA
BYLY PIATE URODZINKI MEGO MALUSZKA,KTORE MIALY BYC TAKIE SZCZESLIWE I PELNE
RADOSCI LECZ LOS CHCIAL INACZEJ I SPEDZILAS JE POZA RODZINA W SWIECIE
MILOSCI,RADOSCI ALE BEZ TATY.KOCHAM I TESKNIE ZA TOBA.
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
[*] Na Zawsze W Sercach ANULKO
Odeszłaś cicho tak jak żyłaś lecz jesteś z nami, tak jak byłaś [*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Zapalam znicz - Światełko Nadziei.Zapalam Znicz Dla Tych - którzy na zawsze
zasnęli.Światełko i modlitwa dla Ciebie.....Śpij spokojnie.....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza. Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to, co było skarbem na zawsze
zabrało... Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij..
Zgłoś SPAM
Małgosia S,
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
A kiedy noc zapadła cicha,nowa gwiazda zalśniła na Niebie. W niej będą
Ciebie widzieli Ci co Cię znali,co kochali Ciebie.Światełko i modlitwa dla
Ciebie....Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
mama ANI O
dla Anusi
Zgłoś SPAM
Kasia Kacprzak
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
NAJJAŚNIEJSZE NAJCIEPLEJSZE NAJPIĘKNIEJSZE TĘCZOWE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE
ANIELSKA DUSZYCZKO ♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ZGASŁO SŁOŃCE KIEDY JESZCZE BYŁ DZIEŃ .....
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
ZOSTAWIAM MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO WIRTUALNE...GORĄCE...TAKIE OD SERCA...PROSTO
DO NIEBA...(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Klaudia
(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama ANI lat 19
dla Anusi ,która jest Pięknym Aniołkiem
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Kiedy czasem przymknę oczy..a po twarzy płyną łzy..TY jak zawsze Jesteś
obok..oczy z łez wycierasz mi...Śpij Anulko..[*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Bez Was teraz nic nie cieszy,jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas,a zarazem jakby stanął w miejscu .Światełko i
modlitwa dla Ciebie.Śpij spokojnie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.