Kochajcie, ale bez płaczu, wspominajcie- ale bez tęsknoty... Ja jestem z Wami,
patrzę na Was, czuwam i próbuję dodać otuchy... I pewnego dnia zrozumiecie,
że ja nie umarłam- ja tylko zmieniłam miejsce
Zgłoś SPAM
Monika Churska mama Karolinki-babcia Jędrusia
Moje smutne poniedziałkowe światełko,Aneczko...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełka za wszystkie dni naszej nieobecności..
Zgłoś SPAM
mama Marcela,siostra Seby i córka Grażyny
...śpij aniołku...
Zgłoś SPAM
mama ANI O pamietajmy.com
Zgłoś SPAM
mama Marty K.
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
mama
w dniu urodzin Twojego brata wierzę że jesteś tu z nami.KOCHAM CIĘ
CÓRECZKO(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Ania z rodziną
Pamiętam Aniu...
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Pomiędzy snem a dniem
Na cienkiej nitce tańczę cały czas
Oddycham, chodzę , śpię
Na niby żyję i na pozór trwam
Pomiędzy dniem a snem
Tak wiele dzieje się
I tak niewielką cząstkę prawdy znam..
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ;(
Wspomnienia pielęgnuję,
każdą zapisaną chwilę,
bo to jedyny skarb,
jaki po nich został.
*...( ♥ )......( ♥ ).......( ♥ )...*
Zgłoś SPAM
mama ANI O pamietajmy
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Anulko, w Święto Trzech Króli, zapalam dla Twojej duszyczki to małe
światełko...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.