Jestem z Tobą stale córeczko..każdego dnia,każdej
godziny,minuty,sekundy..Kocham Cię Aniołku..[*]
Zgłoś SPAM
Ciocia Kamila Celigowskiego
Wspomnienia jak lekarstwo dają przeżyć Twoim bliskim...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
[*][*][*] Cóż możemy dla Was zrobić, gdy jesteście tak daleko? Myśleć o
Was, tęsknić coraz bardziej, kochać do końca naszego istnienia i czekać,
że wreszcie się zobaczymy.:(
Zgłoś SPAM
rodzice-dziadkowie Karolinki i Jędrusia
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mówią,że czas leczy rany lecz to jest kłamstwo....im dłużej Was przy nas
nie ma,tym częściej wracają wspomnienia...i tylko ta tęsknota Aniu...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma....
Zgłoś SPAM
MARIA C.ŚP.K.MAKOWIECKIEJ
Tańczą wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane nie
pozwalają zapomnieć, gorącem serc ogrzane- wyryły ślady słów i
zdarzeń....
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Iza
Lawina wspomnień, jaka dziś mnie zasypała Anulko, to jak podniesienie wieka
skrzynki wypełnionej obrazami, zapachami, dŹwiękami z tak niedawnej
przeszłości.. Będę tęsknić, pamiętać. Spokoju [*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
[['*"]]***[["*"]]***[["*"]]
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI NA DZISIEJSZY DZIEŃ....
W MEJ MODLITWIE JESTEŚ ANIOŁKU KAŻDEGO DNIA...
P A M I Ę T A M....
[['*"]]***[["*"]]***[["*"]]
Zgłoś SPAM
Tomek.P.
Śpij w Pokoju...Czuwaj nad Nami...
Zgłoś SPAM
mami
Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo,
kruszy się w palcach, rozpada. Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego
się nie posiada,odzyskać Kogoś kogo się Straciło[*]
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Ciocia Kamila Celigowskiego
Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też śmiercią
nas samych; coś w nas umiera, żyjemy, ale nic nie jest tak jak było, już nie
jesteśmy tacy sami ....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są ludzie,którzy żyją wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi im być z
nami... Oni prowadzą nas ścieżkami życia i tulą do snu...wystarczy tylko
wierzyć, a wtedy zauważymy,że wciąż są z nami[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.