Światełko i modlitwa dla Ciebie aniołku......Odpoczywaj w spokoju.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Światełko pamięci za dni nieobecności(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa za wszystkie dni mojej nieobecności.Śpijcie spokojnie
ukochane dzieci.....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Anuś zapalam Ci swiatełko za wczorajszy dzien i na dzisiaj
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A choć Ich życia płomień zgasł,to myśli o Nich są przecież w
nas....pamiętamy...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dlaczego czujemy wciąż smutek..??? I ból w sercu nie chce ustąpić..?
Dlatego że tutaj na ziemi nikt nie jest w stanie Was zastąpić [*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Zgłoś SPAM
Iza
"Na dobre, na niedobre i na litość boską" [*]
Anulko zamiast wysłać sms, zapalam znicz, chcąc powiedzieć przez tych kilka
słów tyle niewypowiedzianego.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
ag
Stefan
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Aniołku ,miej swoich bliskich w opiece....
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...ANIU ŚPIJ SPOKOJNIE ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Anioły są wśród nas..
Czasami niewidoczne dla oka,
jednak wyczuwalne dla serca..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dzieci Ukochane wiecie,że kochamy,wiecie,że tęsknimy,a my....nie wiemy
nic...i tak na razie musi zostać i tak na razie musi być....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.R.N.
(*)(*)(*) NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI....DLA CIEBIE ANIU...
ŚPIJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI *******
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.