Gdy patrzymy na śmierć człowieka sprawiedliwego, trudno nie zazdrościć mu
jego losu. Dla niego nie istnieje już czas wygnania, lecz tylko Bóg, nic tylko
Bóg.
(święta Teresa od Dzieciątka Jezus)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy,
swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia
go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz.(*)
Zgłoś SPAM
Mama aniołka Kacperka.M
Dla ciebie Aniu najjaśniejsze ((**))((**))((**)
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Czas wszystko zabiera..bo zabrać jest w stanie!Lecz nigdy nie zabierze tego..co
w sercu zostanie[*]
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
Ciocia Kamila Celigowskiego
Kochać kogoś a potem stracić, to tak jakby kupić szczęście a łzami
zapłacić [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza.
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwałoto, co było skarbem na zawsze zabrało...
Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij..
Zgłoś SPAM
mami
Aniołku...[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko dla Ciebie Aniu.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Ciocia Kamila Celigowskiego
Dlaczego czujemy wciąż smutek..??? I ból w sercu nie chce ustąpić..?
Dlatego że tutaj na ziemi nikt nie jest w stanie Cię zastąpić ((*))
Zgłoś SPAM
mama Kasi B
…W Twoje niebo cisnę z siłą łez srebrniutki mak,
By Twa wiosna szczodrą była, ukwiecony - sad,
By w Twym Raju maków czerwień przypomniała Ci,
Że gdzieś komuś pękło serce, w mak rozprysły łzy...{*}
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wasze zamyślone oczy,uśmiechnięte,ukochane twarze w barwach jesieni,w jej
kolorach,w liści wzorach,w fiolecie wrzosów,w złocistym liści lśnieniu,w
naszych myślach i sercach...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
..Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba..:"(*
Zgłoś SPAM
MARIA
".....Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej,
Choć nadziei rwie się nić...
Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć...."
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
mama S.P. Przemka
"Winienes tęsknić za nim jak za nieobecnym, nie jak za zmarłym, by się
zdawało, że go oczekujesz, a nie żeś go utracił" [*]Św.Hieronim[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Moje serce tęskni do Ciebie,
Nucąc cichutko melodię.
Jesteś moją gwiazdą na niebie,
Myślami i sercem jestem przy Tobie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.