... Gdy serce pęknie
spotkamy się po drugiej stronie
tam gdzie wiara i miłość
połączy nasze dłonie....
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Joasi Komajda
Aniu...(*}
Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych, 18 listopada 2012
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Patrzę na płomień tlący się w zniczu,
Smutek i żal się we mnie budzi.
Spoglądam w niebo i zadaję pytanie:
"Dlaczego Boże, zabierasz dobrych
ludzi?".
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama aniołka Kacperka.M
Najjaśniejsze niedzielne światełka pamięci ((**))((**))((**))((**))
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Gdzieś na szczycie góry ,wszyscy razem spotkamy się....
Zgłoś SPAM
Iza
Anulko pamiętam.
Zgłoś SPAM
mami
..rok i trzy miesiące bez Ciebie...Kocham Cię Aniołku..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..I tylko łza po policzku spływa .. Taka mała, a niesie ze sobą morze smutku
i bólu..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny." ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I
MODLITWA NA DZISIAJ[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Gość
Aneczko opiekuj sie swoją mamusią :( (*) pomóż jej zrozumieć bo ból
nigdy nie minie Dla Ciebie (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
..Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu .Pozostają na zawsze...:"(
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Dziś ,jak dnia każdego,znowu cicho westchnę do Wiekuistego:
Wieczne odpoczywanie racz dać Mu Panie..On Cię przygarnął i ukołysał do
snu wiecznego,spoczywaj w pokoju ..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.