Zamykamy w sobie ból, ukrywamy straszną tęsknotę. Wiemy, że już nie
wrócicie do nas ,ale nie chcemy myśleć o
tym..♥¸¸.•*´¯`♥¸¸.•*´¯` ♥¸¸.•*´¯` ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Usta milczą,dusza płacze,zawsze będzie już inaczej...naszego smutku z oczu
nie wymażesz,nie cofniesz łez co dławią w samotności...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
tęsknota to bliskość w oddaleniu
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Bo cóż warte życie bez Ciebie Cóż warty piękny, jasny dzień Gdy nie ma
Ciebie Tamto zdaje się być snem Odeszła radość, nic już nie cieszy Nikt
nie zastąpi Ciebie...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Choć ich życia płomień zgasł, To myśli o nich Są przecież w nas.(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
"Nie przetartym gwiezdnym szlakiem. Mleczna droga wiedzie nas. Jeśli
kiedyś zgasną gwiazdy pozostanie uczuć blask .Będziesz przy nas i już nigdy
nic nie będzie dzielić nas"
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
LN
Niech Dobry Bóg ma Ciebie w swojej opiece.
Zgłoś SPAM
Ela Gruba
Minęło szczęście , nie przeszło cierpienie,
A pozostało tylko wspomnienie .
Spoczywaj w pokoju.((**))
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
ANIU JESTEŚ W NASZYCH SERCACH*
„Tylko jej miłość ogrzewała ją, uczłowieczała.
Kiedy była z nią, inaczej też myślała o sobie.
Nie może jej zawieść teraz, kiedy „tylko” nie widzi JEJ obok siebie
.....”
Zgłoś SPAM
mama Kasi B
Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia, A kiedy
kradnie ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno,
które przypomina nam stale jacy jesteśmy bezsilni.
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Gdzie nie ma łez i cierpień kres, i słońce zawsze świeci... To właśnie
tam u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas. ♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
A kiedy noc zapadła cicha,nowa gwiazda zalśniła na Niebie.
W niej będą Ciebie widzieli Ci co Cię znali,co kochali Ciebie.Światełko i
modlitwa dla Ciebie....Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ludzie odchodzą tak szybko.....i zostawiają ludzi którzy za nimi
tęsknią...[*]
Zgłoś SPAM
mama Fabianka
Światełko Mojej Pamięci[*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Anuniu*
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co jest związane z Wami pamiętamy,głęboko w nas jest zachowane i
chociaż Wasze serca daleko to tak mocno zawsze kochane....
Zgłoś SPAM
mami
__ ❤ __ Pod powiekami łez brakuje.. Tęsknota dręczy... Wszystko
smuci... W sercu Twój obraz się maluje... Kto mnie bez Ciebie żyć
nauczy....?Córeczko tak bardzo tęsknię..[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
MARIA
♥¸¸.•*´¯`❀
•*´¯`❀♥ W MOJEJ ♥ PAMIĘCI
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.